Vyzerá to tak, že žena si to celkom užívala. Asi si tesne predtým šľahli do kábla.

Stovečkou na elektrickej kolobežke v New YorkuAutor: bond18 826 videní

Ženina prvá jazda na elektrickej kolobežkeAutor: pepanier12 323 videní

Návod, ako sa zabiť na elektrickej kolobežkeAutor: tristan344 441 videní

Frigo skúšal elektrickú kolobežku, nedopadloAutor: karolko8 039 videní

Odvážna hlupaňa prvýkrát na elektrickejAutor: moriak42 386 videní

Pondelok praje idiotom (na kolobežkách)Autor: keporkai10 684 videní

Idiot na e-kolobežke aspoň nemal ďaleko naAutor: godzilla11 575 videní

Dvě fetky chtěli nakupovatAutor: narkus5 365 videní

Kolobežkou po diaľnici (Bratislava)Autor: internetomsvetom15 465 videní

Myslel si, že polícii unikne na elektrickejAutor: buchnad7 070 videní

Skokan dňa to skúsil zo strechy na kolobežkeAutor: stonebull16 518 videní

Traja mladí mozgoví atléti na elektrickejAutor: mondragora18 936 videní

Po ceste ľudia jazdili ako blázni, pratiaAutor: jigsaw17 676 videní
korke pred 2 rokmi a 12 m
ten face na konci :D odj3balo mi dekel :D :D
fajnchalanisko pred 3 rokmi a 1 m
takáto ti to urobí "na kapra".....kamoš mi povedal ;)
vladis204 pred 3 rokmi a 1 m
este sluchadka v usiach a bolo by to jak u nas
vocas pred 3 rokmi a 1 m
to uslo z minecraftu? :D
alexsky pred 3 rokmi a 1 m
jeli se vykoupat 😂
nalimko212 pred 3 rokmi a 1 m
mňa by skôr od nejakého znalca amerických áut zaujímalo čo to tam má tie štyri ciferníčky - teplota, pohonné hmoty a ostatné dva?
fokken pred 3 rokmi a 1 m
obligátně pouze konstatuji že aspoň nesedí doma u počítače
raek3 pred 3 rokmi a 1 m
Raekwona som hned spoznal :) only built for cuban linx 💗
hudbasveta pred 3 rokmi a 1 m
ženuša sa dôchodku sa takto spustila
muszi9 pred 3 rokmi a 1 m
Babička s vnúčikom hi hi hi.
klepeto66 pred 3 rokmi a 1 m
na čo šú mi žuby
quiker pred 3 rokmi a 1 m
ale vytlky ako u nas... hned mam lepsí pocit
genrot1 pred 3 rokmi a 1 m
ešte ze sa autor venoval plne riadeniu vozidla
riposvk pred 3 rokmi a 1 m
babitchka ?
longines pred 3 rokmi a 1 m
uz by to chcelo naspät Trumpa
pisiak pred 3 rokmi a 1 m
Zuby preč 😂😂😂
kuschleba3 pred 3 rokmi a 1 m
a ked zrazis takychto idiotov v SK tak ides sediet ty, lebo si mal predvidat kolobezkara na dialnici.
djnigelc pred 3 rokmi a 1 m
aspon mu funguje zadni svetlo... dneska uz luxus
sp33dy pred 3 rokmi a 1 m
Určite sa ponáhľala k zubárovi...