"My nikoho neženieme do vojny palicami, nie sme taká krajina. My si ctíme demokratické hodnoty"
:D
Takže to sú oni...
Demokratické hodnoty.

Ukrogestapo v akcii!Autor: bananqtz410 videní

Zvuky európskej integrácieAutor: bananqtz508 videní

Mobilizácia Ukrajinskej ženyAutor: bananqtz506 videní

Motivačná kopačka do hlavy (UkrajinskáAutor: bananqtz540 videní

„Dobrovoľná” ukrajinská mobilizáciaAutor: bananqtz11 511 videní

Ukrogestapo únos z obchodu (mobilizácia)Autor: bananqtz463 videní

Zábery z ukrajinskej mobilizácie (nevhodné preAutor: bananqtz493 videní

Šokujúce zábery z Ukrajinskej mobilizácie!Autor: bananqtz542 videní

Motivačná päsť na spánok a rebráAutor: bananqtz515 videní

Lovecká sezóna na Ukrajine pokračuje #1Autor: bananqtz490 videní

Ukrajina do vojny palicami nikoho neženie!Autor: bananqtz1 702 videní

Ukrajina nikoho do vojny palicami neženie!Autor: bananqtz339 videní

Nakladanie dobytka do dodávky!!!! (ukrajinskáAutor: bananqtz1 177 videní
jano7777 pred 3 rokmi a 1 m
Ne né kďežé dobrovoľné seci ss trhajú za záujmy západu ísť do mlynčeka názvom Bachmut