Píle STIHL sa veľmi štartovať nechcelo. Napokon si to však rozmyslela a dvojtakt začal pekne hrkotať.

Motocykel z motorovej píli :) testAutor: matkoh11 285 videní

Štartovanie motorovej pily vrtackouAutor: sferos319 videní

Historická dvojmužná motorová píla DolmarAutor: maschinero55 942 videní

Cs5200Autor: kris19194 067 videní

Mozgový atlét štartuje motorovú píluAutor: castaneasrativa35 821 videní

Benzínová kosačka STIHL RM 248Autor: diver4 094 videní

Spomienka na MS 2010Autor: mkmedia4 585 videní

Stihl FS450Autor: 240forest6 829 videní

Dva spôsoby ako si otvoriť pivoAutor: tanna23 250 videní

Najhorší štartAutor: drachir144 326 videní

HrochAutor: tigrica71 148 videní

Ľadový kolotoč (Lotyšsko)Autor: lilinka6934 792 videní

Ruský kutil si vyrobil motorovú lyžokolkuAutor: smoop30 708 videní
spongebob pred 3 rokmi a 1 m
Objednal som nedávno súčiastku do stihl píly originál lebo ma varovali aby som nekupoval čínske . Došiel originál kus a čuduj sa na súčiastke napis made in China . Kto by to bol čakal ?
tadajma pred 3 rokmi a 1 m
resuscitovat!máme pulz...😀
fajnchalanisko pred 3 rokmi a 1 m
Ja štartujem phílu takým oným, vedľa takého dzindzíka, pod pičkovinčekom,za kurvincom s takým kokoťincom....😶
error4042 pred 3 rokmi a 1 m
zalagovaná píla :v
durko90 pred 3 rokmi a 1 m
Nechapem ako to mohlo nakopnut ,vysvetlenie ? :D