53. brigáda jedným zásahom priamo do zákopu okupantov zlomila posledné zbytky morálky okupantov, a tí utiekli..
Snáď ich za to vlastní rovno nepostrieľali alebo neznásilnili, ako to býva zvykom.
https://twitter.com/osint_69/status/1646...

Okupanti pri cezpoľnom behu utekajú z pozíciíAutor: angerfistt1 060 videní

Ivan na svojej kondícii moc nezapracoval a takAutor: angerfistt2 046 videní

Ručný granát, najlepší priateľ okupantaAutor: angerfistt1 070 videní

Zásobovací konvojAutor: angerfistt2 081 videní

Odhodlaný okupant v službe vlastiAutor: angerfistt2 514 videní

Stropkovcani na stafete Od Tatier k DunajuAutor: new991 418 videní

Ako pracujú úradníci (Zootopia trailer)Autor: dugovicmilan196 828 videní

Odmínovanie VuhledaruAutor: angerfistt1 087 videní

Buk-M2 nie zrovna v najlepšej kondíciiAutor: angerfistt2 010 videní

Šikovní ľudia z IndieAutor: patricijka12 703 videní

Okupanti na svojej poslednej prechádzkeAutor: angerfistt2 492 videní

Ruské deti hravou formou pracujú na svojejAutor: angerfistt1 652 videní

Migranti už pracujúAutor: miskosmiesko6 137 videní
sugarbaby pred 3 rokmi a 2 m
ten teren vyzera ako sucha trava a orkovia ako trpaslici bojujuci s mravcami
czechiaking pred 3 rokmi a 2 m
Já myslím že jím došla vodka a běželi si pro železné zásoby k veliteli :D