V okupovanom Kuibysheve, Záporožská oblasť, začali nedočkavejší okupanti bojovať ešte než UA spustila protiofenzívu.
Vysoká morálka a pripravenosť je dôležitá.
Škoda len, že im nerozdali zbrane.

Okupanti si navzájom dávajú do držkyAutor: angerfistt438 videní

WTF?? Okupantský výsadok figurínAutor: angerfistt977 videní

Okupanti si posilňujú morálkuAutor: angerfistt520 videní

Okupanti si dávajú do držkyAutor: angerfistt925 videní

Okupanti na prechádzke medzi svojimiAutor: angerfistt1 040 videní

Okupanti úspešne dosiahli svoj cieľAutor: angerfistt1 241 videní

Noční vlci si spravili technickú pauzuAutor: angerfistt823 videní

Evakuácia tanku dopadla úspešneAutor: angerfistt423 videní

Ruský chiropraktik napráva vojakom morálkuAutor: angerfistt1 083 videní

Úspešne ukončená trojdňová špeciálnaAutor: angerfistt1 949 videní

Hľadanie mínAutor: angerfistt1 815 videní

Ivan moc presnosť streľby netrénoval a to saAutor: angerfistt1 152 videní

Majú okupanti viacej techniky ako UA mín?Autor: angerfistt1 255 videní
trabant620 pred 3 rokmi a 2 m
dufam ze najdu v zaporozi achilovku ARF