93. mechanizovaná brigáda odpálila podmínovanú budovu v Bachmute po tom, čo ju obsadili okupanti.

Wágnerovci chillujú pod oknomAutor: angerfistt1 413 videní

93. na nočnom love Wágnerovcov v BachmuteAutor: angerfistt1 304 videní

Vagnerovci obsadili železničnú stanicu vAutor: hokejka1 385 videní

Wágnerovci v Bachmute hľadajú priepustkyAutor: angerfistt1 632 videní

Wágnerovci pobehujú po BachmuteAutor: angerfistt2 282 videní

Wágnerovci spinkajúAutor: angerfistt3 530 videní

Wágnerovci zajatí v BachmuteAutor: angerfistt2 872 videní

Wágnerovci dobojovaliAutor: angerfistt3 125 videní

Wágnerovci spoločne odpočívajú po bojiAutor: angerfistt1 194 videní

Pozície Wágnerovcov pri BachmuteAutor: angerfistt2 574 videní

Prestrelka s Wágnerovcami v BachmuteAutor: angerfistt2 863 videní

Snežienky pri BachmuteAutor: angerfistt1 642 videní

Wagnerovci vystrájajú pri pamätníku T-34 vAutor: hokejka2 408 videní
gebula pred 3 rokmi a 2 m
Dobre je lepšie sa radovať na chvíľu ako sa neradovať vôbec. :)
sonic666 pred 3 rokmi a 2 m
Presne to by som spravil na mieste ukjincov, podminovat cele mesto, nalakat ich a potom ich vyhodit do luftu