Marián Jasik, Vlci ?
Slovensko ?? https://www.facebook.com/marian.jasik.9/...

Vlci v zápale lovu stratili plachosť. Behali poAutor: ondrej293 009 videní

Ministerstvo vysvetľuje odstrel 50 vlkovAutor: ondrej292 215 videní

Vytie vlkovAutor: stary19 833 videní

Pod oknami svojho domu zbadali troch vlkov, medziAutor: ondrej291 230 videní

Grizly vs. svorka vlkovAutor: mladyjunak72 612 videní

Stretnutie so svorkou vlkov po dlhom časeAutor: biolog91 577 videní

Medvede stratili plachosť, vlámali sa doAutor: ondrej291 748 videní

Lov vlkov orlamiAutor: jozko133 333 videní

Svorka vlkov vs. policajtAutor: vabene87 812 videní

Pohorie Tribeč je najzápadnejšia časť SR,Autor: ondrej292 338 videní

Prišla sa na neho pozrieť ALFAAutor: biolog26 026 videní

Útok vlkov na mláďa losa (Švédsko)Autor: godzilla45 153 videní

Veľká svorka vlkov, RumunskoAutor: ondrej294 161 videní
vikino0007 pred 3 rokmi a 3 m
A hlavne by ma zaujímalo od autora videa jeho výrok: "Počkaj, počkaj ešte mesiac." Pôjdeš si zavraždiť, lebo si nespokojný. To je tá prirodzená regulácia? Nasťahujete sa do hôr a vadí vám horský život. Proste nádhera!
vikino0007 pred 3 rokmi a 3 m
Nech sa páči a už to začína.. Boli a sú tu medvede. Boli a sú tu vlci. To, že sa zem prebúdza, je tu jar tak aj tieto a všetky iné živočíchy vrátane Vás vyliezajú von zo svojích nôr a brlohov. Mladí samci chcú okamžite prevetrať vajcia, ale vedia, že nie sú jediní. A tak si vymedzujú teritórium, vytvárajú nové svorky, spoznávajú okolie a zisťujú hranice. Je to absolutne normálne. Ten popisok, že "Kameroval vlkov z auta, ktorí stratili plachosť." Na videu krásne vidieť, že BEZ trúbenia a vytvorenia nadmerného hluku, mladý vlk na vrčanie motora hneď ztareagoval, odbehol a obzrel sa. Vlk, ktorý by stratil plachosť, by dávno sedel ako tvoj spolusediaci.