Týpek vo videu chcel dať bezrukému dievčaťu „high five“ obidvomi rukami, potom si uvedomil, že to nepôjde, tak skúsil dať „high five“ len jednou, potom si uvedomil, že ani to nepôjde, tak skúsil dať „kamarátsku päsť“. Potom si uvedomil, že ani to nepôjde...

V mene Otca i Syna i Ducha Svätého!Autor: loktibrada27 862 videní

Cica, daj na to!Autor: peros63 740 videní

High five failsAutor: samuelf19 484 videní

Dvojitý "high five" na lyžiachAutor: vincentvega35 912 videní

Čau Kosťa!Autor: clevo86 829 videní

Ťapnime si!Autor: enigma58 470 videní

Reportérov pokus o "high-five"Autor: usiak49 215 videní

Jackass 3D - The high fiveAutor: bercu444 137 videní

Ťapnime si v NYAutor: lokes58 722 videní

Najmenší "high five" na sveteAutor: mladyjunak50 687 videní

Placnime si na to!Autor: cocacola54 773 videní

Nepodarené "High Five"Autor: scary8888887 113 videní

Daj na to! (Nový Zéland)Autor: mladyjunak61 149 videní
fickoo pred 3 rokmi a 3 m
Ide zajac k hadovi a vraví: - Had, prepáč, že som sa ti smial, že nemáš nohy. - OK, to je v pohode. - Fakt? - Áno. - Tak... ruku na to!
maaxoo pred 3 rokmi a 3 m
za to by si zaslúžil kopačku na solar, alebo stádo kopancov
ever pred 3 rokmi a 3 m
no e to oot ...
error4042 pred 3 rokmi a 3 m
Mala mu za to dať facku
ivan2303 pred 3 rokmi a 3 m
Každy kto sa usmial za toto zhorime v pekle .........
riposvk pred 3 rokmi a 3 m
Siel som sa pozriet na paralympiadu...nikde ani noha...
ilookedatyou pred 3 rokmi a 3 m
Zajíc hadovi - hade, promiň, že jsem se ti smál, že nemáš nohy. Už je to v pohodě, říká had. Tak ruku na to.
ujovecernicek pred 3 rokmi a 3 m
bolo to spontánne a úprimné, akurát to nevydalo. Mne sa tiež stal jeden prešlap, alebo faux pas . Kamarátov oslovujem všetkých rovnako- servus xicht zmrzačený. Až sa jednému stal úraz a jeblo ho na hlavu- ťažký úraz a dosť to vidno. Chvíľku mi trvalo zmeniť osovenie. Teraz sa oslovujeme normálne- čav jeblina.
polaris pred 3 rokmi a 3 m
IQ ... mu chýba
drevo13 pred 3 rokmi a 3 m
mala mu dať čelo