Myslím si, že výraz „vražedné polia“ už nie je vyhradený len pre Bachmuta, ale že sa k nemu dokonale hodí aj Vuhledar.

Drony dočisťujú zvyšky z útoku okupantovAutor: angerfistt1 357 videní

Avdiivka #30 FPV drony dokončujú čo zostalo zAutor: angerfistt1 276 videní

Po fatálnom útoku zaútočili okupanti znova sAutor: angerfistt662 videní

Neúspešný útok na VuhledarAutor: sokol19941 687 videní

Denacifikácia okupantov v zákopochAutor: angerfistt2 348 videní

Zbabraný útok okupantov zničený dronmiAutor: angerfistt390 videní

Vuhledar #11 útok okupantov s už tradičnýmAutor: angerfistt1 787 videní

Zvyšky útoku okupantovAutor: angerfistt1 294 videní

UA pozície po útoku okupantovAutor: angerfistt3 130 videní

Okupanti hromadia mŕtvoly na každom krokuAutor: angerfistt1 075 videní

Obsadené pozície okupantov Autor: angerfistt1 300 videní

Avdiivka #82 FPV likviduje, to čo zostalo zAutor: angerfistt1 146 videní

Dronu dokončujú to, čo ostalo z útokuAutor: angerfistt1 033 videní