Denacifikovaní mobíci z Novosibirska sa vrátili do svojej vlasti v drevených rakvách.
Zábery údajne z letiska.

Denacifikovaní pozície okupantovAutor: angerfistt2 797 videní

Mobíci do výmenného fonduAutor: angerfistt1 729 videní

Mobíci zapáskovaní, odmena vyplatenáAutor: angerfistt1 652 videní

Skupinová denacifikáciaAutor: angerfistt729 videní

Mobíci v svojom prirodzenom príbytkuAutor: angerfistt1 719 videní

Ivana dostal priepustkuAutor: angerfistt2 986 videní

Mobíci z najväčšej a najbohatšej krajinyAutor: angerfistt1 726 videní

Chillovačka okupantovAutor: angerfistt1 622 videní

Okupanti dostali vianočnú priepustkuAutor: angerfistt1 045 videní

Dvojitá priepustkaAutor: angerfistt1 222 videní

Ivani čakajú na hromadnú priepustku domovAutor: angerfistt1 685 videní

Mobíci si podpálili vlastné ubytovanieAutor: angerfistt1 499 videní

Ivani dostávajú hromadnú priepustkuAutor: angerfistt1 745 videní
trabant620 pred 3 rokmi a 4 m
aspon ich už zbieraju