Štvorica si to šla rozdať rovno na ulici a zjavne najslabší člen zo štvorky dostal od protivníka ranu, ktorá ho poslala k zemi. V cene služby mal aj ovlaženie v pouličnej polievke, ktorá zmyla z ulíc veľkomesta všetok moč a výkaly bezdomovcov.

Sídlisková férovkaAutor: luda77 188 videní

Chlapci si dali po papuliAutor: momo88884 870 videní

(Ne)férovkaAutor: urfik25 256 videní

Pustil sa do nesprávneho (neser koho nepoznáš)Autor: johnatan47 483 videní

Na ulici si to rozdávali dvaja chlapi (NESERAutor: uhorkac14 687 videní

Drsná pouličná bitka(USA)Autor: 19maross16 617 videní

Multikulti férovka v AustráliiAutor: islamjezlo7 578 videní

Skočil do nesprávnehoAutor: johnatan245 562 videní

Neser chlapa s dlhými rukami (ktoréhoAutor: buntajtatar33 417 videní

Tak tá teda sadla dokonale!Autor: arectorpili44 849 videní

Poobedie na ruskom sídlisku (schytal aj otec)Autor: conan43 892 videní

Opitý Angličan skočil no fínskehoAutor: sharks66 423 videní

Expresné K.OAutor: muchatsetse6 070 videní
sharkey pred 3 rokmi a 4 m
Ten popis videa :D
marco43 pred 3 rokmi a 4 m
Chlapci v legínkach získali novú skúsenosť a môžu si isť dopiť svoje latečko :V To čo je tu dnes ? - večer bojovníkov? :V :V (pivo)
liv pred 3 rokmi a 4 m
Ho vyplo a pak hned v potoku zaplo jak ucítil studenou vodu 😀 Pěkně mu nakmásal cestou dole, ale podle pohybu byl ten v černém buzna.
brattvojejsestry pred 3 rokmi a 4 m
A na konci najväčšieho frajera strúha ten čo celý čas len ustupoval. Klasika :D
kcomujetodobre pred 3 rokmi a 4 m
To je ono,ako amíka spláchla vlnka.Chceme viacej.Chceme tsunami na washington🙂
sayclo pred 3 rokmi a 4 m
skoda ze ho ten prud vody rovno aj neodniesol :D
thanos pred 3 rokmi a 4 m
On možno nebol najslabší ale bol chudák najviac opitý 😀
rageopbestwarreu pred 3 rokmi a 4 m
sa rovno aj schladil :D