No, jazdiť s kolobežkou po mokrom povrchu je vždy dobrý nápad...

Myslel si, že polícii unikne na elektrickejAutor: buchnad7 072 videní

Skokan dňa to skúsil zo strechy na kolobežkeAutor: stonebull16 518 videní

To sú tie vaše kolobežky! (nabila si držku)Autor: tchoroid27 598 videní

Crossfit o držkuAutor: paruman32 419 videní

Radšej mal sedieť doma za počítačom (nabilAutor: th0r13 642 videní

Odvážna hlupaňa prvýkrát na elektrickejAutor: moriak42 387 videní

Ako si zlomiť nos a vybiť zuby súčasne?Autor: cocacola13 438 videní

Kolobežka - skokAutor: duri0810 399 videní

Skok na kolobežke skončil bezvedomímAutor: krapula13 848 videní

Frajer na kolobežkeAutor: duri0819 242 videní

Asi som si dobre zošľahal riť!Autor: uhorkac5 833 videní

Ženina prvá jazda na elektrickej kolobežkeAutor: pepanier12 324 videní

Frigo skúšal elektrickú kolobežku, nedopadloAutor: karolko8 039 videní
1f2t3s4h pred 1 rokom a 8 m
ale jak mu ta prava ruka presmykla - mmm to bola lahodka :D :D :D
elviro pred 3 rokmi a 4 m
koloběžka je něco jako beatbox, myslíš si jak si strasne cool no realne si za k0k0ta
darcaorganov pred 3 rokmi a 4 m
Jackpot! Dostal šmyk na obidve kolesá a na všetky 4 končatiny nakoniec to odniesla gamba :D
thewho pred 3 rokmi a 4 m
Takto to dopadne, keď jazdíš v zime na letných gumách.😍
chlieb1 pred 3 rokmi a 4 m
On si potrpí na zemskú, nie na ženskú príťažlivosť.:D
error4042 pred 3 rokmi a 4 m
popravil :D
quixik1 pred 3 rokmi a 4 m
podla spomaleneho zaberu uz raz taku supu na usta asi dostal 🤨
panko1234 pred 3 rokmi a 4 m
dzik!
s3diment pred 3 rokmi a 4 m
do tagov pridať "držkopády"
asdfh pred 3 rokmi a 4 m
aj ju mal nejakú krivú :)
fajnchalanisko pred 3 rokmi a 4 m
Kolobežka rýchlo bežká, hore briežkom-dolu z briežka ;)
tyitye pred 3 rokmi a 4 m
šikulka
fajnchalanisko pred 3 rokmi a 4 m
To je v pohode, len si zarazil tú hrču, čo mal na líci... ;)