3 tanky a BMP boli zničené, keď sa Rusi pokúsili zaútočiť na 59. brigádu východným smerom pri Donecku.
Drony na záver dokončili prácu

Pokus okupantov o útok pri AvdiivkeAutor: angerfistt2 119 videní

Pokus okupantov o útok pri BachmuteAutor: angerfistt1 077 videní

Mechanizovaný útok pri BachmuteAutor: angerfistt786 videní

Pokus okupantov o útok a následný pokus o útekAutor: angerfistt1 739 videní

Do tretice všetko dobré. Len nie pre okupantovAutor: angerfistt1 963 videní

8. horská útočný prápor denacifikoval pokusAutor: angerfistt1 475 videní

Avdiivka #46 Pokus o útok okupantovAutor: angerfistt1 314 videní

Ďalší zmrvený útok okupantovAutor: angerfistt975 videní

Pokus okupantov o útok, skončil hneď vAutor: angerfistt2 654 videní

Avdiivka #08 Pokus o útok okupantov pri VodianeAutor: angerfistt1 419 videní

Avdiivka #29 Rozdrvený útok okupantov z VodianeAutor: angerfistt1 053 videní

Rozdrvený mechanizovaný útok okupantov priAutor: angerfistt1 089 videní

Pokus okupantov o útok na Novoselivske dopadolAutor: angerfistt1 076 videní
tompi pred 2 rokmi a 9 m
Krásná přesnost kluků z Ukrajiny. Rozeberem rusZký sZračky +- jedno pole- město- stát, ale tyto zbraně nebyly +-100m, ani +-10m, ale prostě na "jednu hřivnu". No a teď ať mě pls ty rusofilcky vysvětlí, když rusZáci střílí na vojenské objekty tak zasáhnou divadlo, nebo školku, nebo "nákupní centrum, no a nebo obytný dům