POZOR CITLIVÉ!!!
Niečo spracovali asi túlavé psy, no moc im nechutilo

K-2 upratuje zvyšky jednorazoviekAutor: angerfistt1 258 videní

Dorážanie rozprášeného útoku okupantovAutor: angerfistt1 131 videní

KRAKEN dočisťuje zlyhanú sumskú ofenzívuAutor: angerfistt338 videní

Okupanti hromadia mŕtvoly na každom krokuAutor: angerfistt1 075 videní

Drony dočisťujú zvyšky z útoku okupantovAutor: angerfistt1 357 videní

Útok okupantov skončil headshotomAutor: angerfistt1 751 videní

Základňa okupantov a to čo z nej zostaloAutor: angerfistt916 videní

K-2 z 54. brigády likviduje zvyšky útokuAutor: angerfistt1 094 videní

Rozborka BMP-3 okupantovAutor: angerfistt2 682 videní

Zvyšky útoku okupantovAutor: angerfistt1 294 videní

Dron pri Bachmute dočisťuje zvyšky útokuAutor: angerfistt1 781 videní

Malá skupinka Ukrajincov čistí pozícieAutor: angerfistt1 444 videní

Miesto dopadu vrtuľníka okupantovAutor: angerfistt1 643 videní
marek956 pred 3 rokmi a 5 m
Je to tu sama ukrajinská stetka,co sa vyziva v smrti. Admin by mal zavrieť cely tento server,alebo to aspon kontrolovať. Je to tu jedna veľká žumpa.