Nemám k tomu čo dodať. Snáď len toľko, že úprimne ľutujem tých, ktorí NIKDY neotvoria oči. To je ľútosť nad ľútosť... Nedokážem si predstaviť nič horšie než byť vo vašej koži...

Pred 100 rokmi sa učilo že ZEM JE PLOCHÁ...Autor: bonacordeon1 311 videní

Degeneracia medzi nami - Plochozemci !Autor: nevada23 361 videní

Zem NEMUSÍ byť guľatá na to, aby SlnkoAutor: mangird2 902 videní

Zem NIE JE guľatá (vysvetľuje Čech žijúciAutor: mangird21 600 videní

Ako oboplávať ANTARKTÍDU? Boč stáleAutor: mangird1 011 videní

Prečo ZÁLEŽÍ na tom AKÝ tvar má Zem?Autor: mangird1 485 videní

Simpsonovci ... Zemeguľa = PODVODAutor: mangird883 videní

Anarktída - breh Sveta (pravda o Antarktíde)Autor: bonacordeon1 189 videní

Hviezdy sú stále na svojich miestach, užAutor: bonacordeon1 440 videní

"NASA Vesmír" pod vodou, nie "tam hore"Autor: mangird2 097 videní

Fotka Slnka od vesmírnej agentúry ESAAutor: mangird1 042 videní

Slnko mu v skutočnosti STUDENÝ povrch a je dutéAutor: mangird1 723 videní

Plochozemec Mike Hughes zomrel vo svojej raketeAutor: nevada3 091 videní
energgy2 pred 3 rokmi a 6 m
rýchlosť otáčania zeme necítiš, tak ako necítiš ani rýchlosť vlaku - skús sa niekedy tým vlakom previezť a poskákať si v ňom - dopadneš na to isté miesto aj keď ide rýchlosťou 150 km/h čo je cirka 40 m/s. Cítiš iba zrýchlenie alebo zabrzdenie, takže keby sa zem zrazu zastavila potom by tí parašutisti aj okolitý vzduch sa pohybovali rýchlosťou 1600 km/h (na rovníku, na svk to odhadujem na 800 km/h). Ak by si chcel ešte tak vysvetlím prečo sa aj vzduch okolo zeme točí rovnakou rýchlosťou ako zem. Predstav si to že kozmonaut letí raketou rýchlosťou 30 tis. km/h a potom vystúpi z rakety do vermíru a aj keď sa rakety pustí tak bude letieť popri nej rovnakou rýchlosťou a keby že vydýchne vzduch alebo ho vypustí z flaše tak aj ten vzduch bude letieť rovnakou rýchlosťou ako on a keby že sa aj točí a rotuje a vypustí ten vzduch tak aj ten vzduch bude rotovať sním, a keby že začne rukou okolo seba mávať tak ten vzduch rozvíri a bude vlastne simulovať
imotheph pred 3 rokmi a 6 m
kokos táto znôžka pitšovím sa nedá ani čítať :D