Video ilustračné,, iba chcem reagovať tu na pár polohlupakoch, viď Lado2200 ,Strelec,atď aby mi pleas argumentovali ,aký paragraf porušujem tu na tejto stránke?Takéto ,,propagačné,,videa sú bežné dostupné aj na facebooku,YouTube,a iných médiách.
Alebo nedajbože smie sa uveronovať iba jedna propaganda?
Rovnako nesúhlasím s tým co sa deje u našich východných susedov,ale tiež nesúhlasím iba z jednostrannou propagandov.
Videá sú prevažne z Ruských ale aj Ukrajinskych Telegramovych stránok,a je tam uvedený Zdroj.
Teda poprosím zmierniť emócie typu,,NAKA ti klope na dvere,,žijeme v DEMOKRATICKEJ krajine kde je sloboda slova a je zakazané povedať svoj ,,NÁZOR,,
ZÓNA A - KDE JE JOZEF MENGELEAutor: tigrica2 681 videní
Zona aAutor: peterpuma8 004 videní
Zóna A - Kde Je Jozef Mengele - D.M.V. -Autor: ozzy792 696 videní
Vo VAPE továrni niekde v ČíneAutor: bond19 273 videní
Zona A - JankoAutor: rockon9 132 videní
Trúba v kuchyniAutor: medialko62 448 videní
Zóna A - Keď si je*nutýAutor: tigrica5 681 videní
Zona A - Beznádejný prípadAutor: tigrica5 956 videní
Zóna A - PivoAutor: tigrica4 761 videní
Zóna A - Kde ste boli?Autor: tigrica3 810 videní
Taká trúba dokáže celkom rozhodiťAutor: buchnad15 220 videní
Jeden deň ruského šoféraAutor: babulik118 885 videní
Zona A - Cervena armadaAutor: apache3468 719 videní
gramatocleric pred 2 rokmi a 7 m
Jano ruská vojnová propaganda nie je názor, s demokraciou to nemá nič spoločné. Rusi okupovali tvoj vlastný národ 75 rokov. Veď sme boli priamo okupovaní ruskými vojakmi a tankami a ty aj tak máš hlavu vymytú propagandou, že ich obhajuješ. To nie je demokratický názor. Ty máš sedieť v kriminále alebo na psychiatrii.
marecek14 pred 2 rokmi a 7 m
čakam kedy tento typek zrazu prestane pridávat videa :D to už budeme vediet že ho majú :D
lado2200 pred 2 rokmi a 7 m
propaganda je jedna vec, vidíš žeby som mal niečo proti? ALE dezinformácia už tá druhá 😉 to by si mal janko poluch vedieť, či to ti vedúci nevysvetlil?