Prieskumný dron kameruje nejaké Ruské zákopy na Ukrajine po útoku. Vyzerá to že boli zasiahnuté nejakou formou delostrelectva. Dátum a miesto videa uvedené neboli.

Len pre silné žalúdky: Dobitá Ruská pozíciaAutor: sokol19941 331 videní

Zlikvidovani rusku okupanti-NásledkyAutor: branko30888 videní

Bývalá pozícia plná dobrých okupantovAutor: angerfistt1 254 videní

Partizáni v Rusku podpaľujú lokomotívyAutor: angerfistt221 videní

Úspešný útok na pozíciu okupantovAutor: angerfistt839 videní

„Čo sme bez BTR a tanku už?" hovoríAutor: hokejka1 394 videní

Ruská rafinéria po útoku dronovAutor: angerfistt581 videní

Vojna na Ukrajine | Posledné minúty ruskýchAutor: branko30783 videní

Druhej armáde sveta dochádzajú motorky?Autor: angerfistt345 videní

Letecký úder na obkľúčených Rusov v TyotkinoAutor: angerfistt336 videní

71. brigáda čistí zákopy okupantovAutor: angerfistt1 593 videní

Bomba GBU-62 zlikvidovala ruské pozície vAutor: angerfistt233 videní

Ukrajinská medzinárodná légia 3Autor: sokol19941 843 videní
dafo92 pred 3 rokmi a 7 m
ešte že sa nikomu nič nestalo
soldier8 pred 3 rokmi a 7 m
Tieto zábery povinne púšťať deťom v Rusku, nech vidia čo ich skurvený národ spôsobuje vo svete počas celej svojej histórie...A s Ruskou hymnou prosím!