Konečne sme sa dočkali premiérového gólu Juraja Slafkovského

zobraziť viac ↓
kokoszupora 12 223 videní

Moment, na ktorý čakalo celé hokejové Slovensko, prišiel počas tejto noci. Juraj Slafkovský zaknihoval premiérový gól v NHL a zároveň sa vo veku 18 rokov a 205 dní stal najmladším Slovákom, ktorému sa to podarilo. O 30 dní predbehol doterajšieho rekordéra Mariána Gáboríka. Na ľade strávil vo štvrtej formácii 14:26 minút, okrem gólu si pripísal aj jeden plusový bod, tri strely na bránku a jeden bodyček. Dve minúty strávil na trestnej lavici za seknutie. Slafkovského vyhlásili za prvú hviezdu zápasu. Gratulujem a konečne mu padol obrovský kameň zo srdca... Už to bude dobré ĎURO.

• Kvalita: HD NQ LQ
  • Zverejnené: 21.10.2022 15:03
  • Krajina: Kanada 🇨🇦
  • Páči sa: 79% (73 hlasov)