Rybári zostali v nemom úžase, keď sa vedľa ich člna vyhodila veľryba. Chlapík ju dokonca potom chytil na háčik...

Had, ou šit, ou šit!Autor: tristan315 203 videní

Kajakárov vystrašila veľrybaAutor: sebmajster40 191 videní

Keď vyskakujú z vody ryby, niečo sa bude diať!Autor: zork18 070 videní

Keď predvedie vráskavec ozrutný peknú šouAutor: buchnad18 450 videní

Pozri čo je vo vode! (Aljaška)Autor: tigrica41 645 videní

Óu šit, óu šit, fajt!Autor: antverty26 928 videní

Keď ti zakýva veľryba (Aljaška)Autor: pooldead17 501 videní

Veľryba si odniesla čln aj s turistamiAutor: kobrick17 791 videní

Keď ťa osvieži vráskavec dlhoplutvýAutor: johnatan29 396 videní

Vráskavec Brydeov loví ryby (Thajský záliv)Autor: biolog15 395 videní

Extrovertný vráskavec sa predviedol saltom vzadAutor: conan26 302 videní

Nakŕmim tie rybičky, pozri!Autor: uhorkac18 960 videní

Sardinky a veľrybaAutor: rowdies26 892 videní
rabra pred 3 rokmi a 8 m
Big Smoke - GTA San Andreas
marco43 pred 3 rokmi a 8 m
to skôr rybár mal na háčiku rybu a tú tá veľryba zjedla.... (pivo)
extremesin pred 3 rokmi a 8 m
Teraz by ma zaujimal osud tej velryby. Pokial "zozrala" hacik aj s ulovenou rybou tak sa jej zrejme sprajcne do zaludka ,alebo criev.
slovodobitky pred 3 rokmi a 8 m
holý fakt 😆
fajnchalanisko pred 3 rokmi a 8 m
Skákacja vereliba...no videeel toto svet?😜
crysis555 pred 3 rokmi a 8 m
Amerika - Ou Shit!!! Slovensko - Ty kokot!!! či ? :D :D
foka pred 3 rokmi a 8 m
tak v nemom hovoris, hej??
ilookedatyou pred 3 rokmi a 8 m
A proč ji teda nevytáhl, když už ji měl na prutu? Nechápu.
atisabo pred 3 rokmi a 8 m
Aj ja som rybár, ale toto sa mi ešte nestalo. Bol proste deň, keď brali 😁.
boticka pred 3 rokmi a 8 m
Ten s tym prutom chcel vytiahnut velrybu, bo co? :D
sp33dy pred 3 rokmi a 8 m
Prečo sa tomu hovorí nemý úžas keď pri tom reve?
g01x0y03h31 pred 3 rokmi a 8 m
krasny slovosled. mojevideo.nr
brattvojejsestry pred 3 rokmi a 8 m
Kto neskáče nie je ryba hej hej hej.