Ruský redaktor hovorí, že udalosti na Kryme si vyžadujú eskaláciu. Žiada zrušiť novoročné oslavy. Namiesto vianočných stromčekov, svetiel a ozdôb by podľa neho mali dať ľudia peniaze na zimné uniformy pre vojakov.
Viac v článku:

Ruská štátna TV: O exoduseAutor: angerfistt1 464 videní

Ruská štátna TV: O nezmyselnosti vojnyAutor: angerfistt1 807 videní

Ruská štátna TV: O násilnej prevýchoveAutor: angerfistt1 612 videní

Ruská štátna TV: O kolonizácii RuskaAutor: angerfistt2 352 videní

Ruská štátna TV: O mrznúcom Nemecku aAutor: angerfistt1 284 videní

Ruská štátna TV: O nepripravenosti na vojnu aAutor: angerfistt1 832 videní

Ruská štátna TV: propaganda je nešťastná zAutor: angerfistt1 684 videní

Ruská štátna TV: zúfalosť a beznádejAutor: angerfistt1 769 videní

Ruská štátna TV: jednotky NATO na UkrajineAutor: angerfistt1 452 videní

Ruská štátna TV: O prázdnych skladochAutor: angerfistt1 323 videní

Ruská štátna TV: O humanitárnej inváziiAutor: angerfistt1 268 videní

Ruská štátna TV: Ako kadyrovci bojujú sAutor: angerfistt1 523 videní

Ruská štátna TV: O jadrových zbraniachAutor: angerfistt1 063 videní
espero2 pred 3 rokmi a 8 m
Toto mi znelo celkom neštandartne rozumne na ruského moderátora. Aj keď nič to nemení na fakte že tie peniaze by išli na terorizmus aj tak. Takže radšej nech si kúpia stromčeky a ohňostroje