Už ste videli zrážku dvoch obrov zo železa?

Vlak vs. autáAutor: jolaus48 158 videní

Vlak vs. autoAutor: hato66 803 videní

Zrážka vlakovAutor: mnagos67 018 videní

Zrážka s vlakomAutor: noone21 409 videní

Vlak vs. hasičiAutor: tigrica54 175 videní

Zrážka dvoch vlakovAutor: irishman24 860 videní

Motorkár vs. ŠkodaAutor: frenky11873 723 videní

Vlak vs. auto 2Autor: katka77 689 videní

Pozor vlak!Autor: leviathan12 880 videní

Vlak vs. TankAutor: martinius9635 207 videní

Zrážka vlaku a kamiónaAutor: almano112 388 videní

Nepríjemná čelná zrážkaAutor: somarik0usaty84 462 videní

Šokujúca haváriaAutor: marlborka2081 962 videní
john555 pred 12 rokmi a 9 m
pana ale kombajn na mraky
pickup pred 13 rokmi a 3 m
:D v tom vlaku som isiel presne vtedy
zelol pred 14 rokmi a 12 m
to hibajuce asi boli casti cloveka ze:(
xerxesxi pred 15 rokmi a 8 m
tak to uz musela byt ina supa. Ked uz vlak vizera "dobity" a o kombajne ani nehovorim. Ten bol na srob rozobraty.
2peto2 pred 15 rokmi a 9 m
a uz maju po john deere :D
chuck pred 16 rokmi
aj ten vlak dostal zabrat
romulus184 pred 16 rokmi
no vsetko na srot aj kombajnista
pm300 pred 16 rokmi a 5 m
no dobre ste sa zrazili ten tupec tam nema co hladat :D
dansa80 pred 16 rokmi a 6 m
bol raz jeden človek... smutne
misos3 pred 16 rokmi a 7 m
ja tam vidim vnutornosti ???
adko pred 16 rokmi a 8 m
somarina
hajzel12345 pred 16 rokmi a 9 m
ja som tam videl srdce
ixina pred 16 rokmi a 10 m
...fu...na šrot...aj ten kombajnista
33majo3 pred 17 rokmi
chcel bi som vidiet vlek vs.tank :D:D:D:D
majkl pred 17 rokmi
Smutneeeee nooo :(
rac pred 17 rokmi a 1 m
tak toto musela byt poriadna supa,kedze lokomotiva je rozmlatena poriadne. asi to bol rusky SHIKANZEN :D
eset3 pred 17 rokmi a 4 m
ste slepi abo to ste taky blbi poozrite ked ukazuju na zem s kamerami UKAZUJU NA TO CO ZOSTALO Z VODICA KOMBAKNU VYDEL SOM KUSOK HLAVY A RUKU A INE KUSKY TELA KRISTE TO JE HROZNE A ONI SI TO LEN TAK KAMERUJU UBOHY CLOVEK :(
ded21 pred 17 rokmi a 8 m
moze ho rozpredat na diely nemusi rozoberat
strogov pred 17 rokmi a 8 m
Tento kombajn už určite domlátil.