Ruská posádka BMP-3 natáča video a je rýchlo zameraná ukrajinským ATGM.

Okupanti zahliadli svoju budúcnosťAutor: angerfistt1 262 videní

Okupanti podnikli svoj posledný útokAutor: angerfistt1 534 videní

Okupanti si natočili svoj T-80BVM po menšomAutor: angerfistt751 videní

Okupanti si natočili útek z horiaceho tankuAutor: angerfistt2 375 videní

8 okupantov svoj boj so Satanom nezvládloAutor: angerfistt1 456 videní

Fire in the hole #02Autor: angerfistt654 videní

Zahrievanie ruskej PVO BUKAutor: angerfistt231 videní

Okupanti darovali svoj tank na boj proti fašistomAutor: angerfistt706 videní

Ivan vydoloval svoj posledný sopeľ z nosaAutor: angerfistt1 834 videní

Okupanti zapálený pre bojAutor: angerfistt814 videní

Okupanti si dali posledný zrazAutor: angerfistt1 958 videní

Ukrajinskí okupanti sa natočili, ako rabujúAutor: rocketbunny1 348 videní

Okupanti úspešne dosiahli svoj cieľAutor: angerfistt1 241 videní
dodoslovensko pred 3 rokmi a 9 m
A konie videa je kde ? 🤔