Na Kryme, v Donecku a desiatich ruských mestách, dnes zo zabudovaných reproduktorov začala hrať...

Hackeri na Times SquareAutor: chupp424 369 videní

Slunce,seno,hackeriAutor: majky6nine12 751 videní

Putinov narodeninový prejavAutor: angerfistt560 videní

Ruský hackeri ,sa dnes činiliAutor: jano771 464 videní

Hackeri ci posvietili na MoskvuAutor: angerfistt1 692 videní

Okupanti si zorganizovali grilovačkuAutor: angerfistt1 360 videní

Okupanti si prišli po trošku olovaAutor: angerfistt1 203 videní

Okupanti úspešne dosiahli svoj cieľAutor: angerfistt1 241 videní

Skupinová denacifikáciaAutor: angerfistt727 videní

Okupanti zahliadli svoju budúcnosťAutor: angerfistt1 262 videní

Okupanti na motorkáchAutor: angerfistt1 174 videní

Okupanti v prestrojení na rabovačkeAutor: angerfistt968 videní

Zhromaždisko dobrých okupantovAutor: angerfistt885 videní
prsiar pred 3 rokmi a 10 m
pekná pesnička
betterthanyou pred 3 rokmi a 10 m
No mne tá hudba príde ako dorobená :D Možno tam hrala aj reálne, no takto to posobí ako fake.