⚡️⚡️Na sieti sa objavilo video z dnešného večerného pokusu o podpálenie vojenského registračného a zaraďovacieho úradu v Perme.. Podobné incidenty sú na dennom poriadku a často sú cieľom vojenské budovy.

Vojnou zničené Ukrajinské mesto...? (czAutor: licioppelin1 427 videní

Okupanti a ich dobrodružstvá s UA_regAutor: angerfistt384 videní

Rusi prišli ochrániť etnických rusov na UA,Autor: angerfistt1 817 videní

Ruskí partizáni zverejnili manuál diverznýchAutor: angerfistt1 287 videní

Pasca na Rusov v Kurskej oblastiAutor: angerfistt772 videní

Hromadná priepustkaAutor: angerfistt1 058 videní

Našli 2 RusovAutor: sokol19942 114 videní

UA letecká podpora pechotyAutor: angerfistt2 443 videní

Dronári 47. brigádyAutor: angerfistt589 videní

JDAM zlikvidoval veliteľstvo Rusov v KurskejAutor: angerfistt992 videní

Prepadnutie Rusov v Kurskej oblastiAutor: angerfistt812 videní

Okupanti v UA uniformáchAutor: angerfistt2 060 videní

Bachmut po ôsmich mesiacoch ostreľovaniaAutor: angerfistt1 523 videní
daanpaaul pred 4 rokmi
uz nech tych pacientov Putlera a Lavrova daju dole, rovnako aj ich podporovatelov a zachrania si cest... zaujimalo by ma, co je s mojimi byvalymi kolegami, ktori sa zo dna na den prestali ozyvat, posledna veta vo firemnom emaile bola "Sorry guys, we must take care about something" a odvtedy nic, aj im skoncili zmluvy
cellfactor002 pred 4 rokmi
tam uz hrozi revolucia cim skor pride tym lepsie pre nas
mibosk98 pred 4 rokmi
:D