Video od jednotky K2 54. mechanizovanej brigády zobrazujúce sledovanie a zničenie ruského/DNR tanku T-64BV v Marinke (Donecká oblasť) Tvrdil, že s ATGM FGM-148 Javelin dodaným z USA. Tieto zábery sú staršie, ale predtým nevidené.

Veža ruského tanku letela až 70 metrovAutor: piktogram2323 336 videní

Zábery zničenia ukrajinských vojakov zoAutor: hokejka1 376 videní

Zničenie Ruského tanku v KhersoneAutor: sokol19942 347 videní

Zvláštne manévre okupantov v tankuAutor: angerfistt3 003 videní

Leopard 2 vs 2 Ruské tankyAutor: sokol19941 182 videní

Okupant sa kochá novou úpravou ruského tankuAutor: angerfistt1 099 videní

Synchronizované zábery zásahu Ruského tankuAutor: sokol19942 413 videní

Eliminácia ruského tanku v uliciach MariupoľuAutor: zurich5 080 videní

Dobre naladený ukrajinský vojak nakamerovalAutor: hokejka2 120 videní

Inšpekcia zničeného Ruského tankuAutor: sokol19942 425 videní

Okupant natočil video zničenia tankuAutor: klobucnik1 002 videní

Katastrofické zničenie Ruského tankuAutor: sokol19941 986 videní

Demoliční četa v podobě ruského tanku.Autor: czechiaking1 723 videní
afrikakorps pred 3 rokmi a 12 m
nejako mi nesedí že veža je stále na svojom mieste :D