Bežní Indovia považujú verejný prejav náklonnosti, ako napríklad bozk za neprípustný. Tento chlapík si dovolil pobozkať svoju manželku v kúpeľoch počas hinduistického sviatku. Na túto chybu už čakal dav mužov, ktorí proti hriešnikovi okamžite zakročili. Alebo si len chceli udrieť.

Pobozkal mu zadokAutor: antixxx3 141 videní

Islam v praxiAutor: progresivne4 076 videní

Nakladačka za pitie alkoholuAutor: almano146 374 videní

Opitý mladík a jeho husté rečiAutor: palicaaa2 882 videní

Steve Yzerman pobozkal Martina LapointeaAutor: pupandes17 690 videní

Zlatko moje, dám ti pusinku!Autor: avalokiteshvara22 279 videní

Pobozkal na hlavu 19 kobierAutor: mrtee17 424 videní

Nemec Karl: Manželku objímam rukami mŕtveho!Autor: cibonr11 880 videní

Dostal pokutu za pitie na verejnosti, dav sa muAutor: paruman19 493 videní

Vojenská prehliadka v IndiiAutor: klobucnik1 565 videní

V obchode nasral manzelkuAutor: copersvk3 798 videní

Beh cez prekážky - nepríjemne zranenieAutor: pepanier340 videní

Na palube máme vtáka! (India)Autor: peklo2217 186 videní
kabaret pred 3 rokmi a 12 m
iny kraj iny mrav, u nas cigani trtkaju v jednej chyži kde je ich 15 kusov
15erik1 pred 3 rokmi a 12 m
prijebana krajina, opice dezolatne potom ze tam trtkaju barany
maji11 pred 4 rokmi
a u nás krajania z Indie máju 60 % incestný vzťah ....
pisiak pred 4 rokmi
Nechápem koho fascinuje India.. Preludnena špinavá stoka plná dementnych ľudí.. Toto robia len zo závisti podľa mňa..
m5rk pred 4 rokmi
ta ciganiska
telefonbudka pred 4 rokmi
Sa mu mstili že in nedala né
hnusisko pred 4 rokmi
no ale podľa mňa dosť pravdepodobne mohol vedieť, že by si to mal v tých miestach počas sviatku odpustiť. ani vy sa asi nechodíte božkať na krížovú výpravu..
halloween pred 4 rokmi
ciganska ferovka
patres92 pred 4 rokmi
furt si najdu zamienku dakomu najebat :D
mechatron pred 4 rokmi
zneuctil sviatok srania a šťania do vody
faltin666 pred 4 rokmi
Jebnutý národ toto fakt ...
sopliak pred 4 rokmi
Drbnutý romáci! Špina, bordel, IQ tykve...
mundonarco pred 4 rokmi
Ach ten ich temperament... Príbehnu aj idioti z kilometrovej vzdialenosti, síce nevedeli o čo ide ale mohli si kopnúť a udrieť...
tonenimozne pred 4 rokmi
Ze v kupeloch sak to je v dajakej mlake
gebula pred 4 rokmi
Závidia
daniel2000 pred 4 rokmi
odporné opičky... a nech si hovorí kto chce čo chce ja nie som rasista ale toto je fakt jak opice aha môžem niekoho jebn*t po hlave idem na to. Všimnite si že ako to je podobne s ciganmi proste banda začne bit jedného je vidno že pochadzaju odtial :)
dhamika pred 4 rokmi
Choré
roscosmos pred 4 rokmi
Akože celý svet je zdegenerovaný morálne a spoločensky, ale stále som radšej v Strednej Európe lebo tuto sa to ako tak drží pred deadlinom.
datadive pred 4 rokmi
heterak medzi buzerantami ...aj ta bitka tak vyzera
3boris33 pred 4 rokmi
Tá bitka ho bolela určiťe menej ..ako ten zápal čo dostane z tej prešťatej vody