Ľuboš Hrica hovorí ako by to vyzeralo keby sa robili prijímačky do Európskeho parlamentu.

Keby boli Simpsonovci ANIMEAutor: dougquaid11 945 videní

S dronom zamaskovaným za ducha strašili ľudíAutor: loktibrada12 439 videní

Ako by vyzerali futbalové hviezdy, keby boliAutor: katka4 923 videní

Asi by dosť pomohlo, keby na každom bankomate aAutor: sda467 videní

Keby psy mali obočieAutor: lilinka6927 863 videní

Ako ísť do klubu na pártyAutor: mmgs2 258 videní

Takto sa balia baby na bejzbaleAutor: wilonator93 620 videní

Lenivý rytier rádu JEDIAutor: viktor898 654 videní

Takto vyzerali prvé kolotoče v históriiAutor: kalatrava5 725 videní

Takto sa aligátory nekŕmia (Everglades)Autor: tchoroid29 667 videní

Vianoce vo vesmíreAutor: lajkit3 372 videní

Keby mali zvieratá oči vpredu ako ľudiaAutor: rasto2101131 159 videní

Čo Vám kotlebovci neukážuAutor: scorpio994 121 videní
wick0 pred 4 rokmi
idiot, radsej sa venus soferovaniu, tieto akoze cool videa z auta je nejaka pridrbana moda. Ale to chapeme vsak, kto by to uz doma pocuval
daanpaaul pred 4 rokmi
pre teba je uz stvrtok, lebo fakt by nebolo dobre, keby si sa rozmnozoval
nebudovca pred 4 rokmi
to je ta co sliapala chodnik v kanade ? :D