Záloha z FB/YT/IG kanála Ovčiansky tribunál
Podporiť ma môžete na https://www.patreon.com/ovcianskytribuna...

Povstalci vs Žiak & Melešovci (NRSR 14.1.2022)Autor: ovcak11 270 videní

Občiansky tribunál opľul a napadol poslancaAutor: ovcak3 295 videní

Poslanec Žiak vytrel podlahu s konšpirátormiAutor: ovcak37 127 videní

Občiansky tribunál vs. Meleš Wonderkid (PK,Autor: ovcak2 955 videní

Rýchlovka Občianskeho tribunáluAutor: ovcak11 402 videní

Občiansky tribunál vs. Meleš Wonderkid, noAutor: ovcak2 364 videní

TOP 20 NPC momentov z 2021Autor: ovcak29 185 videní

Zostrih z protestu 2.2.2022 v BAAutor: ovcak13 106 videní

Stanovačka pred NRSR (27.10.2021)Autor: ovcak1 947 videní

Zostrih z protestu SMERu (26.1.2022)Autor: ovcak1 672 videní

Občiansky tribunál obťažoval DVE ambasády zaAutor: ovcak4 588 videní

Občiansky tribunál na bieloruskom územíAutor: ovcak3 587 videní

Občiansky tribunál: "Zjednotiť sa aleboAutor: ovcak16 414 videní
tromtodon pred 4 rokmi
cvbv
downovsyndrom pred 4 rokmi
magor z prievidze? ten pravy sa ozval :D
haizel pred 4 rokmi
2:40 s psychopatmi sa netreba rozprávať... preto išiel preč od nich? :D
makkys pred 4 rokmi
Odpad sa stretáva z odpadom -tribunál a Blaha.Žiak ich dobre vytočil,dúfam že tá sanitka prišla pre pacientov z tribunálu.
yamato pred 4 rokmi
stále neviem či mám dať pačí alebo nepáči 😅😆
gauss pred 4 rokmi
Možno chceli vybaviť financovanie od SMERU :D.
fofelko pred 4 rokmi
Žiak im tam urobil animátora :D Ježiši táto tlupa dementov, to už je ozaj do plaču
fokken pred 4 rokmi
smát se nemocným lidem je špatné
jedine84 pred 4 rokmi
teraz nestihli ani mofrovat (mor ho) :D :D :D
pisiak pred 4 rokmi
mne to už ani internet nechce načítať...:D
kobane pred 4 rokmi
zas pinelka mala vychadzky?
axeffekt pred 4 rokmi
ale uz by si fakt mohol dat niekto tu namahu a prelozit co ten pes hovori :D
tony235 pred 4 rokmi
Zhruba na úrovni šimpanzov v bojnickej zoo
lukino2000 pred 4 rokmi
Môže mi niekto stručne a jednoducho vysvetliť, načo si títo ľudia robia hanbu týždeň čo týždeň?
neo1301 pred 4 rokmi
Ten Ziak by im zapasoval do partie ,rovnaky bezmozek ako aj oni.Rozdiel medzi nimi ze ma oblek a oni nie ,neskutocny vypatlany jedinec.
tonda249 pred 4 rokmi
v hlave maju vymlete ze az ... a tusim su este viac nadrzani jak sprosti
ku8ec pred 4 rokmi
ja som už uplne mimo, myslel som že jedenotka ubohosti sa meria v klanyoch/m²
starec999 pred 4 rokmi
ziak je ubohy tajtrlik, trol obecny parlamentovy, nemam ho rad
miror pred 4 rokmi
01:30 dám morálnu , filozofickú otázku, Nakoniec nedá otázku, ale konštatovanie :D
vojtik123456789 pred 4 rokmi
Ja neviem či sa smiať a či plakať 😂