Špeciálne výplňové vrecia, ktoré sa roztiahnu v tvare predmetu a pomáhajú pri bezpečnej preprave obsahu balíkov.

Tento kuriér UPS by si zaslúžil príplatokAutor: furikar26 424 videní

Ako to len tí Japonci balia tie balíky?Autor: krapula6 747 videní

Jeden nevidel a druhý neskoro trúbilAutor: sharks16 244 videní

Balík pre BambuľkuAutor: prcmucha28 272 videní

Neskutočný balíkAutor: seko040839 517 videní

Humanoidný robot Figure triedil balíkyAutor: uhorkac6 571 videní

Tu je ten váš pos*aný balíkAutor: cocacola3 757 videní

Efektívne nakladanie balíkovAutor: lusir9 550 videní

Lietajúce balíky slamyAutor: henrich1864 900 videní

Pošta v HongkonguAutor: hannibal8821 573 videní

Problém vyriešil až muž (WTF na pošte)Autor: buchnad24 580 videní

DHL vám doručí balík kdekoľvek (Poľsko)Autor: kalatrava63 100 videní

Pozor na ten balík slamy!Autor: minnietut52 138 videní
mrvaliceknr pred 4 rokmi
firmy to bežne používajú, už mi prišlo viac krát tak zabalení tovar
darcaorganov pred 4 rokmi
klobúk dole pred vynálezcom.... ale prvé čo ma napadlo je že ľudstvo potrebuje ďalsí chemický odpad ktorý nieje recyklovatelný a v prírode bude robiť bordel na stovky rokov
sadsnake pred 4 rokmi
240eur pýtaju za túto chu..vinu :D
ronik91 pred 4 rokmi
vyzerá to jak moj báchor po 2 tanieroch fazulovici ...
joeyt pred 4 rokmi
neviem nakoľko to ničí prírodu, ale vyzerá to dobre
zayko262 pred 4 rokmi
https://www.rajapack.sk/vyplnovy-fixacni-material/vyplnovy-material/fixacni-penove-polstarky-instapak-quick-rt_skuIQHEURT010.html?priceVAT=true&gclid=Cj0KCQjwhqaVBhCxARIsAHK1tiMvR2fsI3lsJ8H1gfWX0c8Oz_AtBEna7uumVzIpsTMiprTiJOplL38aAvwlEALw_wcB nemate zaco
suchajnozka pred 4 rokmi
https://www.youtube.com/watch?v=oxVcokRghpE
tonenimozne pred 4 rokmi
Dva dni dozadu som zene objednal dildo ked dojde v tomto baleni dalsie len odlejem epoxidom a navod dam na urob si sam
daanpaaul pred 4 rokmi
velmi "ekologicke" riesenie - ked mi tam nadrbu sacky plnene vzduchom, viem ich aspon popraskat a dat do kontajnera na plasty... s tymto spravim co?
ishar pred 4 rokmi
pur penu som daval naposledy a dobre bolo
bocan135mod pred 4 rokmi
ajtak nieto na letaky z kauflandu a lidlu...potom s nimi i človek rozloží oheň :D
klampotik pred 4 rokmi
13 rokov do zadu mi prišiel zabalený takto reproduktor eminence lab12...
ilookedatyou pred 4 rokmi
Nějaká chemická reakce, následně něco uvnitř bude sublimovat.
sp33dy pred 4 rokmi
Áno toto potrebujeme ako sol, ďalší odpad pre pohodu ľudstva.
fajnchalanisko pred 4 rokmi
Hlavne že má umeleckej hmoty ubúdať...
uzivatelmjvd pred 4 rokmi
wau aka to novinka.. kazde turbo čo predávam je v tomto zabalene ... aj egr ventily a svetlomety.. už zopar rockov.
1984kodo pred 4 rokmi
To zase bude odpadu navyse a kazdy obchod bude potrebovat o par kontajnerov viac :D