Buď tie kužele ignorovala, alebo ich nevidela...

Malá mlákaAutor: jolaus35 799 videní

Pozor kaluž!Autor: tigrica27 418 videní

Zachytili moment, keď dodávka spadla doAutor: baresi16 622 videní

Kaluž na chodníkuAutor: mizzo69 420 videní

Maličká kalužAutor: nudak28 928 videní

Preskoč tú mláku Denis!Autor: paruman42 096 videní

Kôň zbožňuje čľapotanie v mlákeAutor: urfik19 008 videní

Otec vysánkoval syna (Poľsko)Autor: wilonator97 633 videní

Mama je odborníčka, nebojí sa pustiť ani doAutor: buchnad8 034 videní

Aj lesné zvieratká sa jašiaAutor: tigrica28 940 videní

Nie je najostrejšia ceruzka v peračníkuAutor: lezak6008 386 videní

Cez kaluž ako pán!Autor: zork22 834 videní

A ako vieš, že sa nikdy ako dieťa nehojdala naAutor: lajkit10 286 videní
kubookub pred 4 rokmi
tak jej treba :D čo si myslela ? ze : kto tu dal tie kuzele ? si myslia ze tade neprejdem ? a potom uz len plac a pomooooc :D mam radost pri srdci..
nietsnie pred 4 rokmi
zľahla sa po ňou zem :)
sayclo pred 4 rokmi
ved ale teta mala dobrych 95 kg tak co sa cudujete :D
bocian pred 4 rokmi
... alebo ich nevidela ... podľa postavených motoriek je zrejmé, že sa tam pohybujú motorové vozidlá. Takto označený priestor skôr vyzerá ako zakázaný pre vozidlá. Alebo ak sú na obdobnom mieste u nás umiestnené kužele tak to znamená, že chodec nesmie vstúpiť do takéhoto priestoru? Alebo sme všetci odrazu múdri keď vieme, že je to pasca? Nie je chyba práve v označení? Mimochodom, už predtým otvorená diera je mimo chabo označeného priestoru.
d3c3mb3r pred 4 rokmi
Esteze mala dazdnik :)
lado2200 pred 4 rokmi
to je znamenie kúpiť si permanentku do fitka
sokol1994 pred 4 rokmi
Nie je oUca.