Bezpečnostná kamera zachytáva srnu, ako sa pasie na predzahrádke. Zrazu sa spustí zavlažovač trávnika, čo srnu tak vyplaší, že skočí rovno do okna. Bez tohto záznamu by sa ťažko vysvetlilo rozbité okno.

Rozbil som vám okno!Autor: povalasky17 849 videní

Zásah nemeckých požiarnikov (srna v plote)Autor: kedzbe22 440 videní

Zlodej zabudol kadiaľ vošielAutor: vincentvega37 404 videní

Bezpečnostná kamera na dome občas zachytí ajAutor: uhorkac12 852 videní

Jeleň zavítal do fitka (USA)Autor: uschiglas37 438 videní

Rozbil okno opilcovou hlavouAutor: tigrica32 599 videní

Šťastná to srnaAutor: johnatan29 642 videní

Zlodeji spravili totálnu inventúru (Brazília)Autor: godzilla36 021 videní

Srna vbehla do reštaurácieAutor: drakonius9 820 videní

Keď váš dom "uprace" jeleňAutor: biomarecek31 085 videní

Je tu teplo, otvorím okno (opitý ogrgeľ)Autor: cocacola27 014 videní

Zvedavý jelenčekAutor: tigrica21 546 videní

Nemáš pre mňa žiadne žrádlo?Autor: lokes15 162 videní
popo3 pred 4 rokmi
Aspoň že vyšla tým istým
82plus1 pred 4 rokmi
ja som to videl ale nevysvetlim
tonenimozne pred 4 rokmi
Myslím že na zavlažovace by mali povinne montovat senzory na dážď. Kopu raz som videl že prsi a zároveň sa polieva toto je už fakt plytvanie najhrubšieho zrna
marco43 pred 4 rokmi
zavlažovač niekto pustil na diaľku v snahe srnu odplašiť...aj odplašil... :V
vojtik123456789 pred 4 rokmi
keby mal sieťku proti muchám, tak by sam u to nestalo
ilookedatyou pred 4 rokmi
Hydrofob.
roland811 pred 4 rokmi
Ale dlho polieval :D