Žralok veľrybí dorastá do dĺžky 5 až 10 metrov a môže vážiť až 19 ton. Pre potápačov predstavuje obrovský zážitok a nepredstavuje žiadnu hrozbu, živí sa totižto planktónom.

Urob mi zopár záberov so žralokom veľrybím!Autor: dynamitero11 261 videní

Hajzlík žralokAutor: pista2544 245 videní

Plávanie na žralokoviAutor: biolog29 734 videní

Potápanie sa s 12 metrovým žralokomAutor: bombarderis24 346 videní

Žralok veľrybí prišiel o jednéhoAutor: peros30 138 videní

Veľký biely žralok ho len ochutnal (JužnáAutor: risebe30 846 videní

Záchrana gigantického žraloka veľrybiehoAutor: kopulopulos123 115 videní

Žraloky na Filipínach!!!Autor: zusta4 773 videní

Pozri, tam pláva malý žralok!Autor: buchnad22 700 videní

Surfovanie na žralokovi veľrybom (PerzskýAutor: vycapnik19 721 videní

Delfíny, albatrosy, žraloky a veľryby vs.Autor: tchoroid22 810 videní

Blondínka a veľký žralok modrýAutor: lilinka6945 228 videní

Prekvapko pod vodouAutor: kaprit16 210 videní
maji11 pred 4 rokmi
chlapec sa skoro urobil ...to ja by som sa asi posral ...
peaceonyou pred 4 rokmi
zrazu zaradil reverz :D
kronos2018 pred 4 rokmi
Pesnička sa mi páčila...hmm :D
prereklamu pred 4 rokmi
No možno mu ušlo aj do oceánu niečo 😂
nazgul pred 4 rokmi
Pri mojom štastí ma aj ten zožerie.
spongebob pred 4 rokmi
Myslím že dorastá aj viac a každé zviera predstavuje hrozbu, keby mi pod vodou treskol chvostom tak idem hore bruchom
andrej841 pred 4 rokmi
Toto je miesto Oslob na ostrove Cebu...boli sme tu s manzelkou a boli tam ovela vacsie kusky.Super zazitok
ericusmaximus pred 4 rokmi
Song?
noxplode pred 4 rokmi
a teraz si predstavte ze megalodon by bol este raz taky velky a rovno celeho kolky si by ta zhltol
ilookedatyou pred 4 rokmi
Kokos, to bych si fest nacpal mražák.
jericho221 pred 4 rokmi
5 az 10m je asi taka bezna velkost. Bol uz namerany aj 18metrovy.
daanpaaul pred 4 rokmi
som cakal, kedy sa objavi hneda voda a nic :D
nedoztupna pred 4 rokmi
to, že sa živý planktonom ok , neznamená, že ak do teba vo vode narazi 19 ton, že je to tiež ok
hajos pred 4 rokmi
By som sa z toho posral tak že by sa z toho posral aj ten žralok.
fokken pred 4 rokmi
to musí být super zážitek