Video zaznamenalo vzhľad svadobných hostí pri ich prvom a neskôr "poslednom" drinku.

Čaute, ja som Števo a toto je môj prvý drinkAutor: kaligula19 920 videní

Som Guille a toto je môj prvý drink, som GuilleAutor: lajkit15 261 videní

Takýto miešaný drink si ešte nemala!Autor: lajkit20 947 videní

Za všetko môže alkoholAutor: vincentvega34 907 videní

Kozy na cintoríne a napitý starostaAutor: lyzo14 515 videní

Zmiešaný drinkAutor: tigrica19 760 videní

Moj prvý SongAutor: 007juro3 169 videní

Zaslúžený drinkAutor: katka21 489 videní

Ožratí kamarátiAutor: suky75 812 videní

Ožratý cigáňAutor: pistassss22 271 videní

Ohnivý drinkAutor: tigrica16 976 videní

DrinkAutor: piercingboy6 592 videní

Môj prvý pivotAutor: napoleon4 697 videní
ritzo pred 4 rokmi
bola ta svadba vobec?? sak vsetci vyzerali rovnako aj na konci 😁
spasitel1 pred 4 rokmi
Na poslednej svadbe som tak rozpraval uz ked sme isli z kostola...kamos si bral dzifku od Presova>este aj fararovi 2 nanutili.
kabaret pred 4 rokmi
ked som bol na poslednej svadbe, mal som uz dost a siel sa prejst na vzduch tak som nasiel jedneho lezat na travniku druhy mal nohy v potoku a treti lezal pod lavickou :D
zlesa pred 4 rokmi
ta posledná tusim aj zostárla :D
svetogor pred 4 rokmi
Tá nevesta na konci :D to musela byt svadobna noc :D
eighty pred 4 rokmi
0:55 po večeri ju už duje a krúti fazuľový prívarok a do bielych šiat sa neodváži tak schuti vyventilovať.
patrik88 pred 4 rokmi
Ta posledna😀
starec999 pred 4 rokmi
ja resetujem v piatok)
johnsonjunior pred 4 rokmi
vela krat som v podnapitom stave rozmyslal preco to nejde byt triezvy
111kubo pred 4 rokmi
Alkoholici
kontroverznetemy pred 4 rokmi
Mali tam dať mňa. Ja ybs om pred a po vypadal rovnako, max. únava. Pijem výhradne len čistú vodu. :D
korner11 pred 4 rokmi
tá nevesta co pila benzin ked tak ostarla? :D
miror pred 4 rokmi
Takí čo sa tam opili z piva by asi nemali pochopenie pre bežnú spotrebu Slovákov pri takýchto udalostiach. 😀
jericho221 pred 4 rokmi
posledna aka pokrčena :-)
nedoztupna pred 4 rokmi
tej poslednej sa to pytali o niekoľko rokov neskôr
jehowa pred 4 rokmi
A keď si dá niekto doma jedného jointa alebo huby tak patrí za mreže. Za mňa vrchol pokrytectva.
prereklamu pred 4 rokmi
Ta nevesta nejako ochabla 🤮
majkocu pred 4 rokmi
zabudli na kapurkovy!?
nedoztupna pred 4 rokmi
v takom stave vedieť že je to posledný?
klampotik pred 4 rokmi
Tá posledná ostarla o 10 rokov?