Prezident Zelenský neohlásene navštívil vojakov v mestečku Soledar neďaleko Lisičansku, len pár km od frontovej línie. Dôvod návštevy bolo vyznamenanie vojakov a pravdepodobne pozdvihnutie morálky vojska, ktoré v lokalite zvádza ťažké boje o Severodoneck.

FPV-čka trošku prevetrali okupantovAutor: angerfistt401 videní

Ukážková rotácia vojakov na frontovej líniiAutor: angerfistt14 432 videní

Menšie skrášlenie inak hnusnej vojnyAutor: angerfistt1 257 videní

Okupanti nestihli doraziť do cieľaAutor: angerfistt1 468 videní

S barlami rovno na front #05Autor: angerfistt544 videní

Okupant na pedikúre #02Autor: angerfistt952 videní

Roje dronov menia bojiskoAutor: angerfistt222 videní

Schopnosť Buchanky "ochrániť" posádkuAutor: angerfistt385 videní

Zelensky v MykolajiveAutor: angerfistt2 618 videní

Ďalší Ivan dostane fotku na náhrobný kameňAutor: angerfistt2 203 videní

Vuhledar #30 Zlikvidovaný útokAutor: angerfistt1 060 videní

Okupanti po všednom dni na frontovej líniiAutor: angerfistt1 301 videní

Vrak tanku ako ementál nie je najlepší krytAutor: angerfistt983 videní
juliusrus pred 4 rokmi
sa divím, že ho rusi nechávají naživu, když ví o každém jeho kroku! Nabízí se asi jediná správná odpověď- jako když za 2.sv. války spojenci nechali žít Adolfa, protože jeho pitomé řízení spolehlivě vedlo k porážce! A poté ho chytnout, postavit třeba na donbasu před soud a pověsit.
starec999 pred 4 rokmi
este ich to bavi hrat sa na vojacikov? su ako male deti