Jou Trubiroh sa niekde dočítal, že oheň je možné rýchlo zapáliť pomocou benzínu. Síce to nikdy nerobil a horľavých výparoch či horľavinách nemal ani páru, zobral bandasku s benzínom a začal konať.

Fúzy si už holiť asi nebude (zapaľovanieAutor: tchoroid10 320 videní

Ohnisko, ktoré poliali benzínom, chceliAutor: kobrick12 234 videní

Podpálil sám sebaAutor: kopulopulos13 917 videní

Muž si počas tankovania benzínu zapálilAutor: angerfistt25 857 videní

Ďalší amatéri, ktorí podpaľovali vatruAutor: pejoke16 857 videní

Psychicky chorý muž podpálil svoju ženuAutor: tigrica31 273 videní

Mladý muž si zapálil motorkuAutor: drakonius6 057 videní

Dá sa zapáliť benzín cigaretou?Autor: valentinko168 732 videní

Alibabovi sa nedarilo zapáliť krb, tak použilAutor: melampyrum16 469 videní

Podpálil saAutor: boomer16 700 videní

Partia pablbov podpaľuje oheň pomocou benzínuAutor: keporkai19 447 videní

Keď partia mladých idiotov odpaľuje desiatkyAutor: buchnad13 366 videní

Požiarnik demonštruje komínový efektAutor: matouc20 510 videní
dobrozvitazilo pred 4 rokmi
toto nevymyslíš
pgchem pred 4 rokmi
Keď to nejde takto nejde :D
branozavirasamo pred 4 rokmi
fúú fúú fúú fúú fúú fúú fúú fúú
cobhc pred 4 rokmi
to uz aky retard musis byt..
f4rn4 pred 4 rokmi
Předpokládám, že ten dům už nestojí, protože ten dřevěnej přístřešek asi není zrovna v bezpečné vzdálenosti od ohniště, mi přijde.
mudrlant987 pred 4 rokmi
Už ten prvý pokus bol varovaním a nedal si povedať :D
wtfblesk pred 4 rokmi
Tak co mu je???
vojan pred 4 rokmi
😴
hiko3 pred 4 rokmi
mentol😂 ale vyzera ze ma vytate
target pred 4 rokmi
ta mangalica na stolicke sa dnes asi nenaje
lopata63 pred 4 rokmi a 1 m
Dúfam, že mu pri tom nezhorel očkovací preukaz...
pisiak pred 4 rokmi a 1 m
podľa mňa chcel zapáliť dom aj so ženou a chcel aby to vyzeralo ako nehoda pri zapalovaní ohňa :D
dzindzik pred 4 rokmi a 1 m
Iný kretén
chochol88 pred 4 rokmi a 1 m
to je tak keď liberali idu grilovať :D
modrevajca pred 4 rokmi a 1 m
My ako malý sme tak pivnicu skoro podpálili s acetónom. Plameň veľký ako sa nám to rozlialo. No našťastie ten acetón rýchlo vyhorel a nič sa nechytilo.
waldowaldo pred 4 rokmi a 1 m
Predpokladam, ze USA.
therock513 pred 4 rokmi a 1 m
frndzalica pred 4 rokmi a 1 m
ak sa mohol dožiť takého veku?
sp33dy pred 4 rokmi a 1 m
Tak nejak to vyzerá keď panelák vymeníš za dom...
noxplode pred 4 rokmi a 1 m
tak keby to slo do tuheho tak hento čudo na tom gauči by nemalo sancu ..