Obdobie festivalov sa blíži, čo znamená, že sa začnú objavovať aj takíto "zalomenci". Či už si dala nejaké drogy, alebo alkohol, centrum rovnováhy malo poruchu.

FETKA SPRÁŠENÁAutor: godzilla47 555 videní

Feťáčka si myslí, že je na dovolenke vAutor: godzilla33 662 videní

Feťáčka sa ocitla v inej dimenziiAutor: schokovokokoko33 334 videní

Kompilaris #5 - Drogy sú špatné!Autor: kompilaris93 712 videní

Zdrogovaná Irena v policajnom aute (Rusko)Autor: bishop64 067 videní

DrogyAutor: demonoid254 763 videní

Kompilaris #42 - Drogy sú špatné 2!Autor: kompilaris28 409 videní

Siréna v premávke (drogy sú špatné anooo)Autor: birmikles11 908 videní

Žena si tiež dala nejakú dobrôtkuAutor: che121 014 videní

Keď drogy zaberúAutor: tigrica98 746 videní

Keď drogy zašľapúAutor: demonoid71 103 videní

South Park - pán Mackey - Drogy jsou špatnéAutor: imnoobsvk33 001 videní

Ruská deva na prechádzkeAutor: moriak7 453 videní
popo3 pred 4 rokmi
Pomaly ďalej zájdeš.
daibo pred 4 rokmi
panna dostala ruju tak ju šuška tahala k najbližšiemu samcovi😁
kronos2018 pred 4 rokmi a 1 m
Takto chodím štandardne pri bolestiach s krčnou a cervikobrachyialnom syndrome :D
sayclo pred 4 rokmi a 1 m
song ?
raaaaatatata pred 4 rokmi a 1 m
do kopca sa tazko ide
utan pred 4 rokmi a 1 m
Ako hrali tak tancovala.
undertaker007 pred 4 rokmi a 1 m
Centrum rovnováhy asi ťažko malo poruchu... Ja by som ten pohár pri páde tak dobre neudržal. Triezvy. :)
clovek113 pred 4 rokmi a 1 m
Hore kopcom proti vetru
noxplode pred 4 rokmi a 1 m
v 4D priestore sa predsa len o cosi tazsie pohybuje , sa netvarte ako keby ste to nepoznali :D
ilookedatyou pred 4 rokmi a 1 m
Chtělo to jen větší prsa. :)
prereklamu pred 4 rokmi a 1 m
Fet vie premiestniť aj ťažisko evidentne, obdobie smažiek sa blíži 😁
sparklesss pred 4 rokmi a 1 m
Trapkov čo na festivaloch kamerujú ľudí by som odtiaľ hneď vyhodil aj s 10 ročným zákazom sa tam zúčastniť. :) Na festivaly sa ľudia chodia zabaviť a nikomu by asi nebolo príjemné keby sa potom uvidel na internete, stavím sa že ani tomu čo kameruje.
jimmi221 pred 4 rokmi a 1 m
Festivali by sa mali robiť na rovinách, nie v takýchto kopcoch.
50na50 pred 4 rokmi a 1 m
podla mna centrum rovnovahy ma ok vsak vyliala len trosku na konci inak ten pohar drzala statocne :D
test1988 pred 4 rokmi a 1 m
Podľa mňa ide vzpriamená, to len nám sa zdá že je krivá :-/
pisulaksk pred 4 rokmi a 1 m
music ?
nfsnfs pred 4 rokmi a 1 m
aspon nesedi za pocitacom
starec999 pred 4 rokmi a 1 m
co sa stane na festivale by malo zostat na festivale
energgy2 pred 4 rokmi a 1 m
ten reflex ako dala ruku pod pivo aby sa nedaj bože vylialo na zem 😂😊😊
ric073 pred 4 rokmi a 1 m
idu na festival kamerovat...trapaci