Desivé zábery. Práve ustupovali z bojiska pod tlakom ukrajinského delostrelectva, to im však nepomohlo.
https://youtu.be/2AjyoyouzLw

Zničenie tanku T - 72Autor: analnyhnis9 120 videní

Okupanti si vykopali noru pod vrakom tankuAutor: angerfistt1 948 videní

Takto dopadol ukrajinský tank T-72M1, ktorý máAutor: hokejka914 videní

Tank T-72 jízda v terénu a interierAutor: ths9 010 videní

Dobre naladený ukrajinský vojak nakamerovalAutor: hokejka2 120 videní

Okupanti si natočili útek z horiaceho tankuAutor: angerfistt2 376 videní

Děsivé záběry z osvobození koncentračníhoAutor: eennee1 210 videní

Cvičný simulátor tanku T-72. NabíjanieAutor: miloslav81 953 videní

Ukrajinský vojak hodil po ruskom tankuAutor: hokejka1 265 videní

Výbuch tanku T-72Autor: klobucnik642 videní

Okupant námorník po týždňovom výcvikuAutor: angerfistt3 138 videní

Tank T-72Autor: lucasinoo8 999 videní

Zničenie tankuAutor: tigrica5 938 videní
hupsss pred 4 rokmi a 1 m
Ukrajinci tak čapu rusov, že ten ich príbeh kedy si Ukrajinci nevedia dať rady z vlastnými náckami a preto ich napadli rusi znie až mega smiešne. Stále sú však dobrovoľne plešatý republikáni miňovského tipu ktorý tomu stále veria že je správne napadnúť inú krajinu, vraždiť tam, znášilňovať a kradnúť.
strelec pred 4 rokmi a 1 m
vyskakovali? mám pocit, že ich skôr vystrelilo
diss222 pred 4 rokmi a 1 m
keby sedeli vo svojej tupej krajine, nemuselo sa to stat