"Nech sa pod zem prepadnem, ak neviem tancovať!" To si povedal chlapík a prepadol sa pod zem...

Bol raz jeden robotníkAutor: bosstonmarsden52 515 videní

Radžeš má zlú karmu, takmer sa prepadol podAutor: tadyjebobr23 405 videní

Možno to čakal, ale aj tak ho to prekvapiloAutor: lajkit11 851 videní

Odpraceš si prosím ťa ten bicykel z cesty?Autor: zlobor15 641 videní

Trapanarella Trapanarella ... DRRRB!Autor: zurich20 372 videní

Nestoj tu dlho, lebo sa prepadneš pod zem!Autor: pejoke16 353 videní

Susedská hádka náhle skončila, keď zasiaholAutor: turista16 553 videní

Viedli prelomovú KONVERZÁCIU!Autor: atari25 044 videní

Počas čakania na autobus zmizli pod zemouAutor: majklnajt34 349 videní

Pod žiť 2Autor: vtipalek6 896 videní

Šéfe, s demoláciou máme jeden malý problémAutor: godzilla1 045 videní

Predstavte si, že sa vám toto stane počasAutor: lenin27 816 videní

Ako sa dá naučiť tancovať za rokAutor: patkooooo48 643 videní
riposvk pred 4 rokmi a 1 m
Najlepsie doebat pointu v popise..
qvv pred 4 rokmi a 1 m
Podvod a homosexual
111kubo pred 4 rokmi a 1 m
Kto vie na ktory pokus im to vyslo kym sa to tak spontánne prepadlo
adrenalin20 pred 4 rokmi a 1 m
Inak už dávno na mojej svadbe sa strýko pýtal môjho tatka, či som pred svadbou chodil do tanečnej školy? Tatko mu zo srandy povedal že áno. A strýko iba krútil hlavou že ako ma tam strašne oje..ali :-)
adrenalin20 pred 4 rokmi a 1 m
Sa smejeme, ale pri raste cien stavebných materiálov sa aj u nás začne šetriť a nosná konštrukcia stropu sa bude robiť z parkiet :-)
masar pred 4 rokmi a 1 m
Nahraný trapas...
fokken pred 4 rokmi a 1 m
ještě že tak, jinak by si rozflákal obličej