ST. ALBANS, Queens, New York. Video zachytáva moment, keď pod 57-ročným mužom exploduje olejom chladený podzemný transformátor. Muž utrpel popáleniny druhého stupňa.

Izraelské obranné sily zverejňujú zábery zAutor: eennee774 videní

Podpálil sám sebaAutor: kopulopulos13 917 videní

Pripájanie olejového transformátora na sieťAutor: jigsaw11 403 videní

Šialená bitka o parkovacie miesto v newyorskomAutor: majklnajt24 874 videní

Šokujúce video - výbuch autaAutor: spiderspas29 879 videní

Muž sa vysmieval býkovi a ten zlomil mreže aAutor: henrich1867 427 videní

Muž spadol s výťahom z 30. poschodia na 2.Autor: dynamitero36 352 videní

Fajčenie môže zabíjať (Turecko)Autor: rasto2101141 513 videní

77-ročný muž ostreľovanie prežil, je psíkaAutor: baresi14 084 videní

Odstraňovanie podzemného hniezda osy útočnejAutor: hlavotis84 417 videní

Zaspal v newyorskom metre, zatiaľ na nehoAutor: sharks15 798 videní

Svätý Muž a LysohlávkyAutor: dragonspaintings1 788 videní

Prečo nebehať s hliníkovou panvicou na hlaveAutor: mieschocker49 170 videní
woody145 pred 3 rokmi a 10 m
a ma zarobene na odškodnom
adle222 pred 4 rokmi a 1 m
Nič mu neni otras mozgu má.
hubscht pred 4 rokmi a 1 m
Zachránilo ho rúško
pisiak pred 4 rokmi a 1 m
to už aká smola keď ťa olej zaleje
muszi9 pred 4 rokmi a 1 m
Je mu hodne.
plesnivec1 pred 4 rokmi a 1 m
sa prehrabol cez hlavu ako frank drebin v blaznivej strele a isiel dalej :D
8comander8 pred 4 rokmi a 1 m
Cokoladovy marshmelow
trickshot pred 4 rokmi a 1 m
DEPILACIA ZDARMA
ku8ec pred 4 rokmi a 1 m
ked sa trafo zmeni na friťák :D tieto olejové stransformátory sú v každej druhej dedine na stĺpe bez údržby už x rokov :D preto treba mat špekačku vždy po ruke.
sayclo pred 4 rokmi a 1 m
oprasil sa a siel dalej :D
georgo25 pred 4 rokmi a 1 m
Tomu sa povie načasovanie...
bitcoin pred 4 rokmi a 1 m
esteze bol plesaty
hitko pred 4 rokmi a 1 m
keby bol biely tak je už čierny :D
slivec pred 4 rokmi a 1 m
trafo olej sa vznietil
ritzo pred 4 rokmi a 1 m
ked zahoris laskou k New Yorku
mucik73 pred 4 rokmi a 1 m
A má po rúšku. :(
50na50 pred 4 rokmi a 1 m
kdo vie co znamena to ST.ALBANS? nejak podobne sa vola aj primestska cast Londina v UK, viem to od syna a jeho kamosov oni tam boli.PS udajne tam nebolo viac albancov ako v inej casti mesta ale ja neviem ja som tam nebol
nezbedny pred 4 rokmi a 1 m
myslim ze gate mu ladili k pokozke :D
boja pred 4 rokmi a 1 m
roušku měl, to ho ochránilo
lionko pred 4 rokmi a 1 m
Fuf kokos, to mal ešte celkom štígro ... 😖