Obrovským ľuďom nezostáva nič iné, len dať si urobiť takéto autíčko na objednávku. Ktovie ako sa tam napratal tento chlapík.

Subaru Impreza vs. LamborghiniAutor: suky50 079 videní

Ferrari vs. LamborghiniAutor: suky58 966 videní

Ako dostať tlsťocha von z Lamborghini?Autor: error404218 629 videní

Dlháň menom Manute BolAutor: roubbbi16 032 videní

Malá stará pani vs vysoký mužAutor: coje9 312 videní

BMW vs LamborghiniAutor: rrtunning2 717 videní

Lamborghini Murcielago vs. Pagani ZondaAutor: suky46 656 videní

Nissan GT-R vs Lamborghini AventadorAutor: fajou113 326 videní

Lamborghini Murciélago LP670 - 4 SV vs.Autor: kako0110 614 videní

Porche 911 Turbo(997) SwitzerP750 vs. LamborghiniAutor: mustang02023 527 videní

Lamborghini Murcielago vs. Ford GTAutor: spiders25 906 videní

Nissan R35 GT-R vs. Lamborghini MurcielagoAutor: rrtunning19 095 videní

Mitsubishi EVO 8 vs. Lamborghini MurciélagoAutor: karolko32 141 videní
wampirus pred 14 rokmi a 2 m
dlháň? :) skôr sádlo máslo :D
goofy89 pred 15 rokmi a 10 m
stoho auta sa da vist uplne normalne len to je debilny amik co nevie ako vyjst z auta neviem preco siel dvoma nohami napred ked mal jednu vonku mal vyklonit hlavu a uz by to slo samo
dany129 pred 15 rokmi a 10 m
skoda penazi na take auto ked ani vyliezt nemoze odtial:))
rizsa pred 16 rokmi
prosím neviete názov songu ? :?
ondrik pred 16 rokmi
Presne ako wayovtch povedal ...
wayovitch pred 16 rokmi
dlhan?..skor tucny prasiak
ouso pred 16 rokmi
nechce obuvak?alebo radsej lopatu?
lisiacik pred 16 rokmi
lepsie by bolo zacat cvicit
rizsa pred 16 rokmi
keby havaroval tak ho nevyrú z toho auta :D
isors pred 16 rokmi
vyzerato ako ked sa liahne kuriatko
mejo pred 16 rokmi
o by som skor nazval nie dlhan ale tucko a lamborgini
dabol pred 16 rokmi
fakt uz nic ine im neostava len si dat urobit taketo auto... a naco su auta tybu BMW x5
mikinkoo pred 16 rokmi
sak to neni dlhan ale prasaa sak sa necudujem jak mohol vystupit ked zrejme ja stalym zakaznikom mc´donaldu ale nechcem ho urazit :D :D :D
kurtik pred 17 rokmi
Nastúpiť problém nie je... Vystúpiť už áno... Ja som minule maturoval vo Ferrari. Jednou rukou som sa musel zaprieť o zem a druhou o strechu auta... Potom sa mi z toho konečne podarilo vypadnúť :D Tiež som pár ľudí vtedy pobavil :D
mystery pred 17 rokmi a 8 m
ta ten sa tam načo trepal idiot
pistik pred 17 rokmi a 8 m
chcel by som vidiet ako nastupoval ale asi obuvakom........... :)
novel pred 17 rokmi a 9 m
jaky dlhan??? len tucniak:D
cristiano pred 17 rokmi a 9 m
prasce nepatria do auta ale do chlieva !
sinrah pred 17 rokmi a 9 m
ty musis byt urcite dokonali....alouboy
alouboy pred 17 rokmi a 9 m
idiot...tlste prasa nechutne