V Mariupole si útočníci neváhajú natáčať svoje zločiny na video. Tank otvorene strieľa na obytné budovy.
https://twitter.com/antiputler_news/stat...

Mariupol,Azov,zlocinyAutor: jano771 954 videní

Može si ma niekto natáčať na videoAutor: dokumenty1 335 videní

Ukrajinské vojnové zločiny o ktorých médiaAutor: eso18 812 videní

Vojnove zločiny ukrajinskej armádyAutor: neo13013 073 videní

Karma zdarma - cyklista (Rusko)Autor: sagamartin37 723 videní

Ukrajinské vojnové zločiny o ktorých médiaAutor: eso121 065 videní

útok hamasu na zastávku autobusuAutor: klobucnik655 videní

Ruské veliteľstvo pri Mariupole.Autor: skriatok1 197 videní

Zlý Orkovia ,pokračujú ,,,demolovaním,, vAutor: jano771 601 videní

Americké vojnové zločiny sa nevyšetrujúAutor: ardzun1 589 videní

Ukrajinské vojnové zločiny o ktorých médiaAutor: eso115 398 videní

Pacienti nemocnice v MariupoleAutor: peter74zv1 891 videní

Vzhľad Azovstaľ v MariupoleAutor: sokol19941 393 videní
mibosk98 pred 4 rokmi a 2 m
to naozaj ľudia veria tomu že tie budovy ničia len tak zo srandy ? ako je to možné, však sme chodili do rovnakých škôl, vzdelanie by malo byť rovnaké
trabant620 pred 4 rokmi a 2 m
už viem čo znamena to Z na ich techinke no predsa ZMRDI a V - VYJEBANCI
maat pred 4 rokmi a 2 m
Nejak chýba prvá polovica kde z tej budovy vyletí po tanku rpg , tak rus odpovedá a keďže sedí v tanku asi neodpovie nadávkami
dzindzik pred 4 rokmi a 2 m
Vysvetli mi niekto o co tu ide? Strieľat na obytné budovy? To sme sa dostali.