Minulý rok som rozmýšľal, čo praštiť na stromček. Soby, gule, k*k*tiny to nie. Tak som si vyrobil vlastné ozdoby. No a tento rok som ich trocha upgradoval, aby svietili v tme. Tak teda, šťastné, veselé a zdravé, priatelia.

Šťastné a veselé 2014!Autor: avokado20 300 videní

Šťastné a veselé VianoceAutor: katka37 300 videní

Veselé Vianoce 3Autor: paulusqa14 585 videní

Šťastné a veselé VIANOCE!!!Autor: trix56 067 videní

Ricardo Milos vám praje Šťastné a veseléAutor: s3diment6 206 videní

Šťastné a veselé Vianoce 2Autor: 00parast0030 832 videní

Šťastné a veselé Vianoce z RuskaAutor: cerberus22328 969 videní

::Šťastné a Veselé Vianoce::Autor: frostmine4 738 videní

Spolok zdobičov vianočného stromčeku |Autor: marklar66611 601 videní

Veselé Vianoce praje blázon CyriakAutor: cocacola18 805 videní

Apetor želá šťastné a veselé Vianoce 2018!!!Autor: mephistopheles18 427 videní

Štastné a veseléAutor: altwayfilms47 541 videní

Anjeliky z Victoria's Secret prajú Šťastné aAutor: dukeles39 133 videní
slivec pred 4 rokmi a 6 m
ty si sám doma :d
tn056cd pred 4 rokmi a 6 m
sekcia horalky :d