Len chvíľu bola bez dozoru a rovno to zapikovala do tej najväčšej mláky v okolí. V určitom veku sú mláky pre deti neuveriteľne príťažlivé.

Dupkanie v kalužiAutor: monci9 787 videní

Kôň zbožňuje čľapotanie v mlákeAutor: urfik19 008 videní

Neodolal vábivému osvieženiuAutor: paruman35 323 videní

Toto natáčal určite otecko!Autor: srdce33 029 videní

Kaluž na chodníkuAutor: mizzo69 418 videní

Aj lesné zvieratká sa jašiaAutor: tigrica28 940 videní

Cez kaluž ako pán!Autor: zork22 834 videní

Ruský wellnessAutor: angerfistt1 654 videní

Malá mlákaAutor: jolaus35 799 videní

Maličká kalužAutor: nudak28 928 videní

Dedko ťa cez tú vodu prenesie!Autor: kalatrava10 554 videní

Pirát v mlákeAutor: molotov18 165 videní

Malinké prasiatkoAutor: fivana38 706 videní
prdgrcprc pred 4 rokmi a 7 m
krasne mat f pi v dnesnej dode je to vzacnost
doberman pred 4 rokmi a 8 m
nostalgia, akoby som videl seba :D
suro2005 pred 4 rokmi a 8 m
ja som to robil tiež, na ulici v mlákach.. a predpokladám, že moja dcéra to bude robiť tiež.. hoci až dnes si uvedomujem, že v tých mlákach bol všetok bordel z ulice 😂 fľusance, šiky, sračky a iné nechutnosti 😓 ale som tu!
korke pred 4 rokmi a 8 m
Zivot si treba uzivat ;)
trupssy pred 4 rokmi a 8 m
čo je nad detskú radosť...???
valabuk pred 4 rokmi a 8 m
Takto sa buduje imunita ✌🦠
ilookedatyou pred 4 rokmi a 8 m
Byla by z ní super hippiesačka.
hateniggas pred 4 rokmi a 8 m
Remišová po ďalších voľbách... (ktoré budú dúfam oveľa skôr než sú plánované)
neomega pred 4 rokmi a 8 m
Děti jsou radost. Bohužel jenom při výrobě.🤭
brano76b pred 4 rokmi a 8 m
No, kto nebol zayebaný od blata ? :d
marco43 pred 4 rokmi a 8 m
Aj takto sa buduje detská imunita a nie náhubkom a dezinfekciou https://www.startitup.sk/nemocnice-na-novom-zelande-su-plne-malych-deti-kvoli-opatreniam-proti-covid-19-stratili- imunitu/?fbclid=IwAR090ySiybw8KO9H-_CxTtvH53-928HnnDv4IlkQdo6xMJK54HG2qOPPbUI
muerte pred 4 rokmi a 8 m
No, ide si svoje :D