Debilko na bmw má problém udržať sa v jazdnom pruhu

Chľast za volantom alebo WTF? (Slovensko)Autor: trabant62024 438 videní

Bavorák má, ale plnú čiaru nepoznáAutor: arectorpili22 477 videní

Nesmrteľný ZvolenčanAutor: babulik33 768 videní

TaxiKÁR nitra NR932LMAutor: spravodlivekolo6 335 videní

Primitív ohrozil vodičov za StrečnomAutor: 2018driveuruf40 503 videní

Ako predbieha poľská políciaAutor: ichbinhelmut47 353 videní

Predbiehanie plná čiaraAutor: doomsnoopy3 196 videní

Keď policajti na ceste naštvú ostatnýchAutor: naceste19 884 videní

Zdrogovaný, opitý, mikrospánok, infarkt,Autor: zork16 891 videní

Som ale krásne plachtil, alebo nie? (dvojitáAutor: loktibrada6 132 videní

Plná čiara, autobus a zákruta ...Autor: kalatrava19 389 videní

Ide to aj na spiatočkeAutor: suky3 139 videní

Ciaroslepost u vodicaAutor: davidi032 426 videní
jarda777 pred 4 rokmi a 9 m
BMWčkari ma zahlušia ale to je najhnusnejšia sedma 😅
kano29006 pred 4 rokmi a 9 m
Oh...další týpek čo si kupil kameru a každú pičovinu bude vešať na net
slivec pred 4 rokmi a 9 m
spomalený záber nebude? :d
mattoussi pred 4 rokmi a 9 m
niekto si kúpil novú kamerku :))
mmm88 pred 4 rokmi a 9 m
pretocte si na 00:01, tam to zacina
sparklesss pred 4 rokmi a 9 m
Buď jazdíš len 1x do roka alebo si zakomplexovaný ch*j :) :D Takýchto stretnem za mesiac aj 100 a robia to vodiči každej značky - ale ty si si vybral BMW. Že by závisť ? :D
nebudovca pred 4 rokmi a 9 m
to ti stalo za to uploadovat ? :D ani ja nemam rad takychto dementov ale to by som musel desiatky videi denne pridavat :D
ucetnablbosti26 pred 4 rokmi a 9 m
preboha....takých som stretol 100000