Medveď si pochutnáva na čmeliakoch. Nedostatok čmeliakov a mravenísk je indikátor toho, že medvede sú v lokalite premnožené. Živí sa sa aj kuklami mravcov

Medveď napadol hniezdo Orliakov bielohlavýchAutor: ondrej2917 778 videní

Väčšieho medveďa som ešte nevidel (Rusko)Autor: majklnajt138 985 videní

Máša a jej veľký hnedý kamarát!Autor: majklnajt43 293 videní

Poobedná siesta s obroským medveďom hnedýmAutor: glezgot58 412 videní

Medveď: vystrašení cyklisti volali políciuAutor: ondrej293 640 videní

Prečo medveď hnedý čoraz častejšie útočí?Autor: ondrej293 179 videní

Zavri už to okno, veď už je tu zima, kamarátAutor: katka12 039 videní

Mozu byt tiger pruhovany a medved hnedy priatelmi?Autor: brajenkotlar420 videní

Ups, tu som asi zleAutor: buchnad34 647 videní

Ako pradie medveď?Autor: l3bron29 195 videní

Medveď so záhradnou hadicouAutor: mladyjunak3 489 videní

Už aj mazaj preč!Autor: almano134 410 videní

Vtáčie hniezdoAutor: evakremnica6 239 videní
jarabak pred 4 rokmi a 11 m
Pekné. Tohoto bola niekedy plná telka.
ohaj pred 4 rokmi a 11 m
a keď som našiel plnú kopu K.O. čmeliakov pred bránou garáže, to čo znamená, že medveď sa na ne vysral ? 🐻
goodfellow pred 4 rokmi a 11 m
toto malo byt na HS, nie tam nejaka uboha pipka, ktora zo seba robi iba hlupanu. Aj vyberom videi na HS sa zial urcije trend a ocividne, dnes je dolezitejsie to, ked clovek zo seba robi debila, ako nejaky zaujimavy dokument...
hencik pred 4 rokmi a 11 m
čo to je za dokument?
imotheph pred 4 rokmi a 11 m
cmeliakov je alo nie kvoli medvedom ale kvoli zmene klimy a cinnosti cloveka. je vseobecne ubytok hmyzu denne vymieraju stovky nenznamych aj znamych druhov a ty napises ze cmeliakov je malo kvoli medvedom.ty musis mat riadny strach z tych medvedov. alebo len rad na nich polujes ale nemozes..
imotheph pred 4 rokmi a 11 m
ten popis :D