Chlapom zapadol starý traktor, no našťastie si Igor vie poradiť. Na zadné kolesá pripevnil kmene z brezy a postupne sa vyhrabal až na pevnú zem.

Zadriftoval traktorom PolskoAutor: tedy852 605 videní

Kaskadérsky kúsok s traktorom nedopadol dobreAutor: godzilla24 628 videní

Wheelie s traktoromAutor: fastmm27 144 videní

Salto s traktoromAutor: tigrica25 636 videní

Mission: Impossible AFRIKAAutor: vycapnik28 844 videní

Nadupaný traktorAutor: amarus73 312 videní

Traktorom do mesta.Autor: sagamartin3 086 videní

Audi A6 vs. traktorAutor: t0mas90 215 videní

Žatva japonského topoľaAutor: mapicista8 108 videní

Veľmi im s tým traktorom nepomohol (jeAutor: tristan320 167 videní

Traktor a menšia nehodaAutor: duri0846 581 videní

Farmár na traktore podcenil terén, malAutor: daturametel9 483 videní

Prečo nepomáhať zapadnutým buginámAutor: therock27 386 videní
lentakznudy pred 4 rokmi a 11 m
to pouzivali rusi uz za vojny na tankoch
drgx pred 4 rokmi a 11 m
It is pronounced iGÓR :-D
panko1234 pred 4 rokmi a 11 m
je to expert :D
rasputin226 pred 4 rokmi a 11 m
neviete niekto čo to je za traktor prosím ?
fajnchalanisko pred 4 rokmi a 11 m
Kto z vás už špekuluje, že ako to vyskúša na firemnej fabke...? :D
ohaj pred 4 rokmi a 11 m
nevedel som, že breza má také pevné drevo, čakal by som to skôr od agaču alebo moruše
galileo260 pred 4 rokmi a 11 m
bodaj by nezapadol s takým dezénom na 30 ročných gumách :D
ishar pred 4 rokmi a 11 m
To je predchodca toho robota z Interstellaru
tinoarts pred 4 rokmi a 11 m
Celkom ma prekvapilo to drevo, ze vydrzalo
ilookedatyou pred 4 rokmi a 11 m
Stará finta jak samo kolo.
axilih pred 4 rokmi a 11 m
tieto "šlapadlá" používala TATRA na Dakare už v 1986.
veny232 pred 4 rokmi a 11 m
Kdyby neměl totálně sjeté gumy, tak by to nepotřeboval :D
scorch pred 4 rokmi a 11 m
Igor? Snad Ivan, nie