Bol taký nadšený kvôli tej kamere, že zabudol na synátora na kolobežke.

Trik s kolesomAutor: buchnad25 080 videní

Páni a dámy, teto kok*t vyhráva titul otecAutor: rudy11139 295 videní

A je po elektrickej kolobežke (Čína)Autor: avokado28 275 videní

Skontrolovala som ti kolesoAutor: lajkit5 384 videní

Otec rokaAutor: brekeke38 469 videní

Otec roka 4Autor: tigrica6 578 videní

Kde je koleso? Kde je?Autor: schokovokokoko34 953 videní

Pre boha, ono ta to zožerie! (otec roka)Autor: katka59 579 videní

Nedodržal bezpečnostné predpisy, zasekol saAutor: therock28 217 videní

A ako naložíš ten ťažký disk s kolesom naAutor: lezak60019 054 videní

No tak toto je ďalší adept na otca rokaAutor: pooldead31 235 videní

Buldoček sa zasekol v stoleAutor: cocacola2 070 videní

Syna na bicykli sleduje otec rokaAutor: kalatrava15 269 videní
diskomino pred 4 rokmi a 12 m
Ani sústruh ťa tak neobtočí :D
julino01 pred 5 rokmi
Ja kedˇsom bol malý tak ma bral tatko na nosiči a dal som nohu do kolesa :D stiahlo mi kožu troška prsty dokrútilo a žijeme dalej :D
robo3490 pred 5 rokmi
Na konci aj s fatality 😀
panko1234 pred 5 rokmi
😁👍
rawspen pred 5 rokmi
ho tam cvikli jak plastovu flasu co sme si davali pod blatnik aby sme zneli jak motorka :D
neweet pred 5 rokmi
:D
elfo pred 5 rokmi
zase strihnuté, ja chcem počuť ako reve
krista pred 5 rokmi
a žene povie, neuveríš čo sa stalo
lajos25 pred 5 rokmi
jak ho poprešoval:-)
1malina pred 5 rokmi
by som mu po papuly dala
davidqo97 pred 5 rokmi
možno Vám to príde drsné avšak čím viac takýchto nehôd bude tým to bude lepšie pre našu planétu. Znižovaním populácie môžeme úspešne znížiť hladiny CO2, viete si predstaviť koľko CO2 by vyprodukovalo takéto dieťa ? Jediné riešenie je nemať deti vôbec a príjmať už deti ktoré sa narodili v afrike indii atd.
1spermator1 pred 5 rokmi
ale ved ako spravny otec ho zachytil aby nespadol na ten tvrdy asfalt ...
quiker pred 5 rokmi
urcite ked ho koleso stiahlo urobil aspon meter takze synator bude mat taky cestny lišaj že na neho do konca zivota nezabudne
scharfh pred 5 rokmi
Hmm, jaká krásně zasraná čočka kamery či na co to natáčeli :D
ucetnablbosti26 pred 5 rokmi
Pff jak ho zomlelo :DDD
danpau1 pred 5 rokmi
aaaau, co je hluchy?
medove pred 5 rokmi
no jasne... tu cast kde ho zacal mleť musim hladat niekde inde