Sergej so svojím fárom zapadol do poriadneho blata a vytiahol ho až traktor.

Celí od blataAutor: lokes24 914 videní

Ostrovček a blondína s ruksakomAutor: tigrica95 743 videní

No počkaj "Rammstein"Autor: strelec48 780 videní

No počkaj zajac!Autor: ferom169 043 videní

No počkaj zajac - V lunaparkuAutor: vietnam4 234 videní

No počkaj zajac! - Na plážiAutor: vietnam7 831 videní

Uvidíš, uje*em ťa! (agresor dostal škótskuAutor: tristan320 817 videní

Zo Sergeja podpaľač veru nebude (mozgovýAutor: vadala30 826 videní

Nirvana + No počkaj!Autor: mikesh42 588 videní

Meliško - No počkaj zajac!Autor: netropos3 659 videní

Renaud Lavillenie pokoril Sergeja BubkuAutor: bojovnik2 978 videní

No počkaj zajac! (prvé časti z roku 1969)Autor: predstojnica32 217 videní

Počkaj, počkaj ja to dokončím!Autor: pelargonium18 121 videní
tibetan pred 5 rokmi
Pil si ? 😀
raaaaatatata pred 5 rokmi
pohoda zajtra si to ani nebude pamatat
protiislamu01 pred 5 rokmi
ako ja každý piatok....
phoenixx3 pred 5 rokmi
Zase ma rozjebali viac komentare ako samotne video :D :D :D ja viem preco sem chodim hahahah
marco43 pred 5 rokmi
Zlaté pravidlo offroad - neotváraj okná..... :D
vladkoo pred 5 rokmi
ako Hitler po Stalingrade
loginate pred 5 rokmi
Ruský influencer :)
dj26 pred 5 rokmi
a ešte mal zatiahnutu ručnu 😂
pejoke pred 5 rokmi
Ten bol naiebany, ani nevedel rozpravat :D
riposvk pred 5 rokmi
Krampus twl :D
werti pred 5 rokmi
ako keby tlačil sám seba :D
rucenzo pred 5 rokmi
ja ked si idem dat ručne umyt auto tak pytaju 5 eurovy poplatok za nadmerne znecistenie... v tomto pripade by som im nechal uz aj to auto ...
adam2112 pred 5 rokmi
a sergej v pohode s kludom anglicana :D :D :D
scharfh pred 5 rokmi
Sergej evidentně vylezl z Mordoru :D
111kubo pred 5 rokmi
Kým týchto sergejov a dodikov hasicov za toto nezacnu zatvárat natvrdo tak s tým nikdy neskoncia