Študent na čínskej univerzite bol poverený natočiť šprinty na 100 metrov počas univerzitných atletických hier. Svoje poslanie bral veľmi zodpovedne, a aj keď bežal so 3 kg kamerou a stabilizátorom, občas musel spomaliť, aby mu súťažiaci stačili.

Kameraman sa zameral 2Autor: prcmucha16 062 videní

306 šprint 5Autor: kamilanka3 836 videní

306 sprint 4/2Autor: kamilanka3 435 videní

306 sprint 4Autor: kamilanka3 724 videní

306 sprint 3Autor: kamilanka4 307 videní

306 sprint 2Autor: kamilanka3 445 videní

306 sprint 1Autor: kamilanka3 193 videní

306 sprintAutor: kamilanka3 425 videní

Kameraman sa opat hra s ceckamiAutor: omgbigboobs7 901 videní

Jarka a Peter, svad. klipAutor: provideoke3 811 videní

Odvážny kameraman a nosorožecAutor: v4v26 744 videní

Zostrelený kameramanAutor: tigrica5 429 videní

100 m šprint Autor: suky15 165 videní
maspravdu pred 5 rokmi
mal naskok
miro131 pred 5 rokmi
Možno im niečo šlohol a oni ho iba naháňali.
kabaret pred 5 rokmi
krasne, že išiel nieco natocit a neukatzali čo natočil
kralokat pred 5 rokmi
more vsedci pisu ze asi sprinter, no ne do pixi asi to bude vozickar
lh11 pred 5 rokmi
ale je to vidno, ze ten kameraman je sprinter..uz len podla tych stehien a behu...skor to bola reklama na stabilizator kamery.😁
presne pred 5 rokmi
Niečo podobné sa stalo aj v ČR. https://www.youtube.com/watch?v=1mLVdRejoI4
schympanze pred 5 rokmi
Demotivujuce 😁
djbrido pred 5 rokmi
skôr ten stabilizer mal 3 kilo a nie dlsr camera. nan tiez stabilizer a s dlsr camerou ma nejakych 3 kilo
boticka pred 5 rokmi
Zrejme byvali sprinter, bo iny atlet :) Inak skusali ste spritovat len svihom jednej ruky? kks
marco43 pred 5 rokmi
Nikoho neprešprintoval, štartoval a bežal pred nimi v ich tempe.... 0:11 za to ale klobúk dole...
danpau1 pred 5 rokmi
kludne to moze byt kamarat niektoreho z bezcov, bezci sa casto nakrucaju pri behu, mozno skumaju, co robi inak na sutazi, nez na treningu, ze ma na sutazi na hovno casy oproti treningom, ideal by bol na biku, ale ten my im na sutazi urcite nepovolili
brattvojejsestry pred 5 rokmi
Nech robíte čokoľvek akokoľvek dobre, vždy sa nájde jeden aziat... :D
scharfh pred 5 rokmi
Úplně mi to připomnělo toho králíka, co ho pouštěj během závodů chrtů :D
slivec pred 5 rokmi
to naserie :d
panko1234 pred 5 rokmi
dobra praca :D
lookatthat pred 5 rokmi
A ako myslíte, že točia olympiádu? Veď to sú trénovaní kameramani, čo musia bežať rýchlejšie ako top borci.
ilookedatyou pred 5 rokmi
Na jeho nohách jde jasně vidět, že taky běhá 100, nebo 200 m.
feshak pred 5 rokmi
haha