Chlapík objavil skvelý spôsob ako vymeniť pokazené svetlo na záchode, keď nie je k dispozícii rebrík. Muzika: Lil Jon & The East Side Boyz - What U Gon' Do (feat. Lil Scrappy)

Elektrikár LVL "jobtvojumať"Autor: glezgot32 396 videní

Elektrikár LVL99Autor: dynamitero41 850 videní

Keď sa brazílsky elektrikár vyblázniAutor: batuchan7244 107 videní

Úplny odraz svetlaAutor: fyzik2 585 videní

Pán elektrikárAutor: tigrica42 976 videní

Oprava svetlaAutor: noone36 527 videní

A takto ľahko sa kradnú zo Seatu svetlometyAutor: kalatrava15 134 videní

Schlierenova optika (meranie indexu lomu svetla)Autor: pelargonium33 763 videní

Bazén vymenil za vežuAutor: halamadrid3 433 videní

Úplny odraz svetla 2Autor: fyzik2 576 videní

Pán je odborník!Autor: kardiostimulator23 945 videní

Zapni si svetlá (ULTRAS Žilina)Autor: lyzo75 382 videní

Indický elektrikár vymieňa holými rukami vAutor: shitmaster16 307 videní
blekauti pred 5 rokmi
kdo cekal masakr, kdyz se otocil hlavou dolu? ;-)
mrochtar pred 5 rokmi
celý deň bez ponožiek iný gurmán
zer0 pred 5 rokmi
nevidim vymenu svetla, vidim vymenu ziarovky ...
galileo260 pred 5 rokmi
Aj dvere by sa zišli :D
riposvk pred 5 rokmi
no a my v praci premyslame ako nam kradnu ziarovky z wc ktore su 3m vysoko...
bombonikm pred 5 rokmi
nech to spravi na sadrokartonovych stenach :P
mat90 pred 5 rokmi
Keby že dostane šupu,ani by nevedel a bol by dole.
lieho pred 5 rokmi
dobre to má nacvičené, asi chodí opravovať každý deň, tak to nieje dobrý elektrikár
313 pred 5 rokmi
a ešte jedno v obývačke
ebe pred 5 rokmi
Asi bol na vysokej Azijskej :D
flav pred 5 rokmi
Načo tam má tu misu záchodovú
adame pred 5 rokmi
v civilizovanom svete uz mame rebriky :)
miromax pred 5 rokmi
sadrokartón? 😂
ayettista pred 5 rokmi
Drevodomy traste sa, steny z hajzláku vám toto tolerovať nebudú :)
jakubzbb pred 5 rokmi
ved sa naciahnem a vymenim, netreba sprostosti vymyslat.
paeturis pred 5 rokmi
To není výměna, to je instalace světla.
danpau1 pred 5 rokmi
aj poutieral stenu - sikvokny je - krpaty, ale sikovny :D
neweet pred 5 rokmi
00:30 spieva: on jebe načo má
klampotik pred 5 rokmi
To nie je elektrikár keď nemá rebrík, ja som mal na stvabe vždy aspoň 2.
asdfh pred 5 rokmi
cigáni ešte neobjavili rebrík